Twee prachtige fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Gemerkt, 'Guang Long'. Met figuren in boomstamboot decors, met goudrand. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Uiterst zeldzame 18e-19e eeuw grote Chinees porseleinen vaas Familie Verte met keizerlijst, geel en diverse andere kleuren. Foo-honden en vleermuizen decor. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.
Chinese porseleinen klapmuts-kom met florale coullissen decors en vogel. Licht gecontourneerd. 17e-18e Eeuw. Afmeting: 5 - 14,5 cm ø. In goede staat.
Antiek mahoniehouten vitrinekastje vol met oude en antiquarische boekjes. Circa 1930. Boekjes 18e-19e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 22 cm. In goede staat.
Zilveren doosje in de vorm van een ei, 833/000, met scharnierend deksel. Het ei is voorzien van een vertikale band met een getrembleerde meanderbewerking en heeft aan beide zijden een van de band een ...
Antiek Chinees blauw geglazuurde schotel met florale decors. Ming dynasty. Gemerkt. Afmeting: 4,5 x 24 cm. ø. In goede staat.
Vier antieke Delfts polychrome borden met florale decors. Gemerkt 'Porseleyne Fles', circa 1900. Afmeting circa 24 cm. ø. In goede staat.
Familie Rose Chinese bolvaas, 19e eeuw. Gemerkt 'Ouang Xi'. Met fijn geschilderde Chinese tuin decor rondom met vleermuizen, vogels etc. en goud decor. Afmeting: 28,5 x 19 cm ø. In goede staat
Chinees porseleinen papbord met florale/coullissen decors en sprinkhaan. 17e-18e Eeuw. Gecontourneerd. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met groene celadon glazuur met symbolen decors. 19e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat
Twee Chinees porseleinen pijpvazen met draken en paradijsvogel decors (gemerkt). 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Lotje gouden sieraden, 585/000 bestaande uit een ovale streekhanger en 3 ringen. totaal ca 5,5 gram.
Grote gesigneerde Chinese porseleinen Familie Rose bord met figuren, rijtuig en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø 31.5 cm. In goede staat
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met florale en vlinder decor. Eén maal met figuren in landschap en tekst verso. Afmeting: 60-58 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met figuren in landschappen decors en goudrand. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 17,5 x 11 x 5,5 cm. en 20 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floralal- met vogels decors (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose Chicken bord, 18e eeuw. (haarlijn). Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier tegels. 17e-18e Eeuw. Eén maal met spiesbok, 17e eeuw, (lichte oude randglazuurschades). Eén maal met hond, 17e eeuw, (lichte randglazuurschades). Eén maal polychrome tulptegel, 17e eeuw, (chip r...
Zweeds Rörsstrand porseleinen servies, decor East Indies. Bestaande uit een koffiepot, theepot, melk+suikerpot, zestien kop+schotels (thee+koffie) + schaaltjes. Afmeting: 5 - 19 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen kom 'Yong Zheng' gemerkt. Met geel-groene glazuur, figuren decor rondom. Afmeting: 7 x 14 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Yixing terracotta theepot met bevers en ranken decors. (chip aan tuit, deksel en binnenrand schade). Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.
Grote zware (Murano) glazen siervaas, ca. 1970-1980. Blauw-transparant met goudvissen ingewerkt. Glass Fusing. Afmeting. ø 16 x 29 cm. In goede staat
Hollandse wortelnoten vier-laden orgelgebogen barok commode met messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 76 x 81 x 56 cm. In goede staat.
Oude metalen ansichtkaarten automaat met 1-gulden inworp. (inclusief sleutel). Midden 20e eeuw. Afmeting: 51 x 26 x 18 cm. In goede staat.