This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Lot zilveren sieraden
Starting price 30 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een ankercollier met een grote peervorige rhodochrosiet hanger, een schakelarmband met bewerkte staafjesschakels, entree mist, en een paar manchetknopen, ovaal met ...

2 Chinese bloempotten
Result: 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen bloempotten met figuren en tuin decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 40 cm ø. In goede staat.

Banjo-Ukelele, 50-er jaren.
Starting price 40 EUR

Oude 50-er jaren banjo-ukelele. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.

Monnink op houten voet.
Starting price 90 EUR

Oude/antieke Japanse benen monnik op houtgestoken basement. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Porseleinen plaquette gesigneerd
Starting price 100 EUR

Oude porseleinen plaquette met monogram Albrecht Durer en signatuur Lippert. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, draken/hond.
Result: 220 EUR

Grote Chinese dekselpot, compositie metaal, met Foohond, florale decors en olifantenkoppen, 19e Eeuw. Afmeting: H.58 cm. In goede staat.

4x Porseleinen doosje
Starting price 60 EUR

Vier Franse porseleinen dekseldoosjes met florale decors beschilderd. Eén maal Sevres teken. Eén maal Rue Vivienne. Eén maal landschap J. Porte en één maal Sevres teken. In goede staat. Afmeting: 4,5 ...

Granaatcollier met gouden slot
Result: 80 EUR

Granatencollier met gouden sluiting, 585/000. Een collier van 2 rijen ovaal gefacetteerde granaten, 8 mm, bevestigd aan een ovale sluiting met ribbewerking. Lengte 41 cm.

Zilveren tassa
Result: 50 EUR

Zilveren tassa, 925/000, met opengewerkte spijlenrand en gladde voet. MT.: J&R Griffin, Chester jl.: O:1914 ø 9x7,5cm ca 103 gram. In goede staat

4x Koperwerk, 19e eeuw.
Result: 40 EUR

Vier maal 19e eeuws koperwerk. Twee maal empire pianokandelaren, twee maal vergulde gordijnhouders met porselein. Afmeting: 13 - 28 cm.

2 Zilveren specerijenbakjes
Starting price 70 EUR

Twee zilveren specerijenbakjes, 13 loths, 812/000. Rechthoek gecontourneerde bakjes op rechthoekig gecontourneerde voetjes. Vienna 1855. Getekend KP 6x4,5x2cm.Totaal ca 48 gram. In goede staat.

3x Antieke Brusselse vazen
Starting price 60 EUR

Drie Brusselse porseleinen vazen met goud en florale decors (handbeschilderd). 19e Eeuw. Afmeting: 14-18 cm. In goede staat.

Lampje 'Boot'.
Result: 60 EUR

Kleine oude messing tafellamp in bootvorm. Gemerkt: 'St. Theresa's Convent Sanathnagar'. Afmeting: H.22 cm. In goede staat.

Hanglamp
Result: 60 EUR

Messing hallamp met zwanenhalzen en prismen-glas, 19e eeuw (behoeft aandacht). Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.

Makkumse lekschaal+platelen vaas
Result: 50 EUR

Vooroorlogse Makkumse polychrome keramieken nat-fruitschaal met lekschaal, en een Hollandse Gouda platelen polychrome Regina rozensteker. Afmting . 17-27 cm. In goede staat

4x Porselein, 'Bing &Grondahl'
Starting price 130 EUR

Vier oude Bing& Grondahl porseleinen figuren. Baby's door Sven Lindhart. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Messing empire petroleumlamp
Result: 100 EUR

Antiek messing empire-stijl petroleumlamp. Circa: 1900. Afmeting:H. 60 cm. In zeer goede staat.

2 Kistjes met inlegwerk, zwaluwen
Starting price 120 EUR

Twee oude houten dekselkistjes met intarsia en zwaluwen decor. 20e Eeuw. (één zonder slot). Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

Gouden hanger met briljant
Result: 250 EUR

Fraaie geelgouden hanger, 585/000 met diamanten. Ovale fantasie hanger, organisch van vorm, bezet met diverse briljant geslepen diamanten ca 0.55 crt. TW/VSI. ø 23x11 mm. Nieuw

Lot van 23 tegels, 18e eeuw.
Result: 160 EUR

Lot van 23 Hollandse tegels met diverse decors, waaronder tulpen, papagaai, figuren decors, wit (restauraties). 17e-18e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Perzische tegel
Starting price 150 EUR

Antieke ronde Perzische tegel. Polychrome decor met figuur. Circa 1900. Afmeting: 20 cm ø. In goede staat.

Reiskistje, 'Attenborough Piccadilly'
Result: 270 EUR

Wortelnoten met koper inleg.reiskist 19e Eeuw. Daarin schrijfneccesaire en naaigerei met parelmoer ,zakmesje etc. Kistje heeft verborgen lade, glazenhouders met zilveren deksels. Gesigneerd: Attenboro...

Zilveren lepel, getorst
Result: 60 EUR

Zilveren gedenklepel, 833/000, met puntbak en getorste steel. Voorzien van een gecontourneerd steeleinde versierd met floraal graveerwerk. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:B: 1911. 22 cm. Voorzien van gr...

2x Groot Imari bord
Starting price 200 EUR

Twee grote Imari porseleinen sierschotels. 19e Eeuw. Eén maal met mandarijn-eenden en vogels. Eén maal Geisha in landschap. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In goede staat.