Oude gemerkte Chinese bronzen sierschotel met verso draken en signatuur op achterkant. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø 25 cm. In goede staat
Groot lot divers, waaronder eerste-dag enveloppen, poststukken en ansichtkaarten Nederland, Zwitserland etc.. Afmeting: 30 x 20 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerde glazen asbak (onduidelijk). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 17,5 x 17,5 cm. In goede staat.
Grote blauw glazen Art Deco vaas, ca. 1930. Mogelijk Bruno Mauder. Afmeting H.. 25 cm. In goede staat.
Zes porseleinen borden met gelithografeerde afbeeldingen van Oldenzaal en goudrand. Beperkte oplage, 2002. Afmeting. ø 21 cm.
Twee prachtige kop en schotels met landschap met villa en goud decor, handbeschilderd. Afmeting. 7.5x13 cm. ø. In goede staat.
Twee delen vooroorlogs Duits porselein. Kind met geitje, Schaubach (oortje is gelijmd). en een K.P.M. bordje met floraal decor. Afmeting. 14-16 cm. In redelijk/ goede staat
Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...
Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afmeting. ø 28.3 cm. In goede staat.
Belgische antieke keramieken Boch plaquette met molenlandschap decor. Ca. 1900. Afmeting. 26.5 x 32 cm. ø. In goede staat.
Set Rosenthal sieraden, zwart porselein met goud- en zilverbewerking. Bestaande uit een rinkelarmband, 75x65mm, een broche, 10 cm, en oorhangers, één defect. 35mm. Studio-line. MT.: B.Brave (?).
Zilveren zakhorloge, 935/000, Zwitsers, met wit emaille wijzerplaat versierd met een opgeschilderd bloemrozetje. Voorzien van romeinse uuraanduiding. De kast van het horloge is geheel voorzien van gra...
Smal hoog zilveren vaasje, 835/000, rond model met opgelegde rand geplaatst op bolle halfronde voet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1926-1961. ø4,5x16cm. Met gevulde voet. Iets uit model verder ...
Collier van grijs geaderde agaat nuggetkralen. 2x2,5cm. Lengte 48 cm.
Art Deco 835/000 zilveren theezeef met ronde bak ø ca 5cm met parelrand en fraai gestileerde steel met opengewerkt heft Mt J.M van Kempen Voorschoten ca 1890, L. 12cm ca. 19 gram. Voorzien van repara...
Koralencolliers, bestaande uit een verlopend collier van koraal takjes, 5-14mm, lengte 75 cm. en twee verlopende colliers van sponskoraal, 5-12 mm. lengte 40 cm
Dubbeltjesarmband, met 20 dubbeltjes 1936-1941, dmv 2 rijen met ogen aan elkaar bevestigd. Voorzien van bakslot. Lengte 20 cm. Eén oogje zit los, verder in goede staat.
5 Edelstenen kralen, 4 lange ovale kralen en een rond ovale kraal voorzien van een bewerking. 3-4cm.
Collier van rood bruine agaat nuggetkralen. 2x2,5cm. Lengte 45 cm.
Geslepen kristallen lepelvaasje en borrelglaasje met zilver. Het lepelvaasje is voorzien van een zilveren rand en het borrelglaasje staat op een zilveren voet. ø 7x8cm - ø5x8cm
Kristallen bonbonschaal met sterslijpsel en driehoekig geslepen rand, voorzien van zilveren beugel, 833/000, versierd met parelrand. MT.:C.Bos en Zoon, Amsterdam, jl.:S:1928, ø15x14 cm. Enkele chips, ...
Zilveren fantasie ring, 925/000, met zirconia's. Ring met in het midden een vierkante gefacetteerde zwarte zirconia, 11x11mm, met een rand met rond geslepen zirconia's die doorloopt in de gespleten ba...
Fraaie antieke vleesvork, 835/000, met gegraveerde gecontourneerde steel. MT.: J.M. van Kempen & Zn, Voorschoten jl.:k:1869 ca 22 gram. 16 cm. In goede staat
Twee kristallen glazen op een zilveren voet, 835/000. MT.: W.Burger & Zn, Haarlem, ø7x9cm
Grote zilveren hanger, 925/000, in de vorm van een kruis bezet met zirconia's. 45x30mm. Nieuw
Twee zilveren Art Deco vleesvorkjes, 833/000, met opengewerkte puntvormige steel met klavermotief. jl.:P1925. Lengte 14 cm. ca 32 gram. In goede staat
Zilveren roomlepel, 835/000, met haaksteel voorzien van gravering. MT.: J.H.van der Meulen, Joure. jl.: R:1927 ca 22 gram, L.12 cm. In goede staat
Zilveren miniatuur/hanger, erotica, stel op troon. Versierd met een geluksoog en turkoois op een stukje been, ( stempel). 4,5x1,5 cm In goede staat.
Opdienlepel met benen heft. Plated lepel met vergulde binnenbak, peervormig met schenktuit. De bak heeft krullen waarin het getorste en gesneden heft is bevestigd. 12x41cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een schoorsteenveger, 2,2x2,5x4cm en een paar op een bankje, MT.: Argentor b.v. Haarlem, jl.:1995. 4x2x3,5cm. Totaal ca 46,7 gram. In goede staat.
Lot zilver bestaande uit een theezeef, 835/000, met biedermeier motief, een lepel met zilveren heft, 830/000, en een zilveren potlood met guilloche ruit- en vlakbewerking. 11-12-16 cm.
Lot zilveren sieraden bestaande uit een ankercollier met een grote peervorige rhodochrosiet hanger, een schakelarmband met bewerkte staafjesschakels, entree mist, en een paar manchetknopen, ovaal met ...
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Een fijn slangcollier met een langwerpige hanger met afgeronde hoeken, bezet met diverse gefacetteerde zirconia's in diverse vormen. Grootte hanger 1...
Romania, 20e eeuw. Kippen bij voederbak. Olieverf op paneel. Afmeting. 12x9 cm. Inb goede staat
A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afmeting. 20x29 cm. In redelijke staat
B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. 'Landhuis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In goede staat.
Nico Bulder, 1898-1964, Groningen. Jongen op paal in water. Houtsnede op papier. Afmeting: 11 x 14 cm. In goede staat.
Vier werken op papier 18e-19e eeuw. Een maal gravure met paarden, Haagse school. Een maal ets kasteel op berg. Een maal gravure haven met berg. Een maal ets vivates, stier bij kapschuur. Afmeting.: 12...
Berry Brugman. Gemengde techniek op papier. 'Bospad' (Twickel). Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Thurin omstreeks 1910 figuur onder de bomen, aquarel op papier Afmeting 80x65cm. In goede staat
Twee oude schilderwerken. Eén maal circa 1930, 'Koeien in landschap. Eén maal André .?.. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. en 30 x 40 cm in redelijke/goede staat.
Anneke Boot (reproductie). 'Frans landschap', in mooie lijst. Reproductie op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afmeting. 80x80 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Landschap met huis. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x60 cm. In redelijke staat
Onduidelijk, 19e eeuw. Portret van een heer met medaille. (matig gerestaureerd). Olieverf op linnen. Afmeting. 47x60 cm. In redelijke staat
Richard Adler, 1906-1977. Duitse school, 1942. Boerderij met paardenwagens en figuren en kombuis (Rusland). (mogelijk infanterie). Houtskool tekening op papier. Studie Russisch dorp met allerlei. Afme...
Vooroorlogse barok stijl haardplaat met datering 1758. Figuren decor ca. 1930. Afmeting. 49x59 cm. In goede staat.