This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Snavelkan
Starting price 40 EUR

Grote tinnen snavelkan naar oud voorbeeld (Gestempeld) Ca. 1900. Afmeting H.. 35 cm. In goede staat.

2 Menages
Starting price 40 EUR

Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.

Miniatuur Leroy.
Starting price 80 EUR

Antieke miniatuur op ivoor geschilderd en met ivoren lijst, circa 1880. Meisje aan het bidden. Gesigneerd Leroy. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.

Lot uranium glas
Result: 40 EUR

Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Kunstwerk, Glas-in-lood (rond)
Starting price 250 EUR

Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.

Bontjas
Result: 50 EUR

Oude lange bontjas van 'Pelterijen Donkerwolke' uit Enschede. Kleur: Lichtbruin.. Lengte/afmeting: 115 cm. In goede staat

Vuurvergulde baby's (2x)
Result: 275 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afmeting. 13.5 cm. In goede staat.

Jörg Remé
Starting price 400 EUR

Jörg Remé 1968. 1941- . 'Surrealische vrouwenfiguur'. Olieverf op linnen. Afmeting. 85x65 cm. In goede staat.

A. Steinlen, Franse school.
Starting price 200 EUR

Aimé Steinlen, 1923-1996. Frankrijk. Kust La Corniche. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 20 cm. In goede staat.

3 Ivoren beeldjes olifanten.
Result: 240 EUR

Drie oude/antieke ivoren figuren van olifanten. Circa 1920-1950. Eén maal twee Indische olifanten op hoorn basement, circa 1920. Eén maal Afrikaanse olifant op houten basement. Eén maal twee Afrikaans...

Oude sculptuur.
Result: 40 EUR

Oude sculptuur, vijf bronzen figuren op smeedijzeren boog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 x 8 cm. In goede staat.

3x Perzische werken.
Result: 150 EUR

Onduidelijk, Perzië. Drie Perzische werken, 19e eeuw. Met teksten en figuren voorstelling. Gouade op papier. Afmeting: 25 x 15 cm. en 26 x 14 cm. en 36 x 25 cm. en 15 x 24 cm. In goede staat.

2 Afrikaanse ivoren figuren.
Starting price 150 EUR

Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...

2x Bronzen figuren
Result: 50 EUR

Twee moderne bronzen figuren. 'Dansers'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 -24 cm. In goede staat.

2 Kaarskandelaars
Result: 20 EUR

Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afmeting H.. 40-47.5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld 'Vaandeldrager'.
Starting price 125 EUR

Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Modern figuur, 'Meisje in regenkleding'
Starting price 100 EUR

Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Banjo-Ukelele, 50-er jaren.
Starting price 40 EUR

Oude 50-er jaren banjo-ukelele. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.

Monnink op houten voet.
Starting price 90 EUR

Oude/antieke Japanse benen monnik op houtgestoken basement. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Hendrik D. Krusemann van Elten
Starting price 200 EUR

Hendrik D. Krusemann van Elten, 1829-1904. Hollands wintergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 22,5 cm. In goede staat.

W. Langley, 'Schotse hooglanders'
Result: 300 EUR

William Langley, 1852 - 1922. Britse school. 'Schotse hooglanders in de bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Bronzen zittende vrouw
Result: 90 EUR

Kubistische-stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Zittende naakte vrouw. Gesigneerd Marimon. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, draken/hond.
Result: 220 EUR

Grote Chinese dekselpot, compositie metaal, met Foohond, florale decors en olifantenkoppen, 19e Eeuw. Afmeting: H.58 cm. In goede staat.

J. Wouters van Trirum, Poezen.
Starting price 300 EUR

Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. Spelende poezen op kleed met koperen kan. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.