Antieke Engelse staande klok met eikenhouten en mahoniehouten klokkast. Circa 1800. Klok heeft originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 225x53x23cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw Weense kersenhouten pendule met touwtjesslinger en halfuur-slag. Achterplankje mist, glas mist, touwtje los! (Functie niet getest). Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oude wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande Gründerzeit klok met volle zuilen, ca. 1880. Klok heeft een acht-daags uurwerk + barometer, halfuur-slag op vier gangstaven. Gegraveerde messing wijzerplaat. Slinger...
18e Eeuwse Friese stoelklok met beschildering, wekker en spillegang. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Zeldzame Weense houtgestoken vergulde klok omstreeks 1820 met automaten uurwerk Ridders slaan mechanisch op bel, kwartierslag op gongspiraal, touwtjesslinger, uurwerk functioneerd Afmeting 68x37x21c...
Leuke oude Hollandse mahoniehouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: 30 cm. In goede staat
Antieke Engelse notenhouten tafelklok met snijwerk (halfuur-slag). 'Rombach Bros Watch & Clockmakers, Old Kent Road, circa 1890. Afmeting 33x17x41cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Junghans tafelklok met Westminster slagwerk op vijf gangstaven. Kwartier-slag en silent functie, circa 1910. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Franse precisie comtoise met centrale secondenwijzer en harpslinger. 19e Eeuw. Afmeting: 133 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Lenzkirch' console wandklok met verguld bronzen beslag en origineel uurwerk. Achtdaags (stil uurwerk) (1 million nr. 218018). Bij console onderstaartje niet van brons, verder in goede ...
Miniatuur Hollands antiek wortelnoten staand horloge. Circa: 1900. Portre Montre voor zakhorloge (zakhorloge nieuw) Afmeting H.45cm. In goede staat.
Oude notenhouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. . Afmeting: 23 cm.In goede staat
Fantasie pendule. Gemaakt van antieke klokken-delen, brons en marmer. 19e-20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 30x14x27 cm. In goede staat.
Antieke zwarte Franse kolompendule op console met bouille inleg en getorste zuilen, circa 1870. Bouille is intact, alleen in getorste zuilen mist deels koperdraad. Klok is 8-daags, heeft halfuur-slag ...
Antieke Franse onyx pendule met figuur gesigneerd 'Rousseau retour des Foins'. Circa 1900. Acht-daags, veerslinger, halfuur-slag. (Hoekje onyx is er af). Afmeting: 54 cm. In redelijke staat.
Drie-delig antiek Franse zwart marmeren klokkenstel met 8-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag (minimale chips). Circa 1900. Afmeting: H.22 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Hollandse tafelklok, vroeg 19e eeuw, Amsterdam door Willem Redie. Met maanstand, datum, dag en maandaanduiding, slagwerk op dubbele grote bel, halfuur-slag. (pinakels missen) Afm. 57x40x28 cm. V...
Antieke Franse messing pendule, Neo Renaissance. Circa: 1880. Met emaille cartouches, origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (glaasje mist). Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Oude messing plated horizontale tafelklok naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Swiss Made. Met zwevend balans. Afmeting: 7 x 12 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse messing capucine reiswekker met bovenliggend zwevend balans. Circa 1800. Twee bolletjes bovenop missen. Uurwerk behoeft revisie en reiniging. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede st...
Antieke Weense wortelnoten pendule met geëboniseerde lijsten. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Franse porseleinen pendule, gemerkt met limoges teken. Handbeschilderd met florale en goud decors. (Louis Seize stijl). Met achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag en veerslin...
Franse Haan comtoise met spillegang, schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. 18e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 x 40 cm.