19e Eeuw, Franse bouille klok op console met 8-daags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Schildpad en bouille inleg in goede staat. (minimale beschadigingen). Emaille naamplaatje mist, bij deurt...
Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule met onyx basement. La Peinture par Bruchov. ca.. 1900 Jugendstil compositie metaal. Acht-daags uurwerk met halfuurslag. Afmeting . 64 cm. In goede staat.
Art-Deco, Amsterdamse school stijl pendule met origineel Duits uurwerk. Circa 1930. Pendule heeft halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 25 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Engelse waterklok met messing. J. Hammond Fecit Londini, Use well you hours A.D. 1711. Vermoedelijk naar oud voorbeeld gemaakt rond 1900 Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Mooie vergulde 'Jaeger Le Coultre' atmos klok. Afmeting: 23,5 x. 21 x 17 cm. In goede staat.
Zwitserse tafelklok met spillegang en wekkerfunctie op bel. 18e Eeuw. Klokkast beschilderd met rood schildpad effect. Afmeting: 70x23x42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse schwarzwald klok met porseleinen zuilen, omstreeks 1870, Afmeting 38cm. In goede staat
Drie oude koekkoeksklokken 20e eeuw, bij 2 missen de gewichten. 30-38cm. In redelijk/goede staat
Franse comtoise met ankergang,en harpslinger, 19e eeuw. Bij wekkerfunctie missen gewichten en draad. Afmeting. 46x34x18 cm. In redelijk/ goede staat
Antieke Duitse eikenhouten staande Westminster klok met kwartierslag, ca. 1920. Ongemerkt. Afmeting. 203x53x26cm. In goede staat.
Franse zuilenpendule, portaalklok met vergulde bronzen armaturen. 19e eeuw. Ca. 1870. Louis Philippe met rankenintarsia en getorste zuilen. Acht-daags uurwerk met, halfuurslag. Afmeting. 50 cm. In goe...
Schoolklok in Engelse stijl, mechanisch, met eikenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 50x34x9 cm. Barst in het glas, verder in goede staat.
Oude messing miniatuur reiswekker, 20e eeuw. Afmeting H.. 8 cm. In goede staat.
Groen beschilderde Westminster staande klok met historisme decor, kwartierslag met 7 hamers op gong spiralen, 2e helft 20e eeuw Afmeting: 201x41x24cm. In goede staat
Antiek Frans messing klokkenstel met vijf-lichts kandelaars. Historisme. Circa: 1880. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 47 - 53 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand en datum. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel. Historisme. Circa: 1880. Met cherubijn- en leeuwenkoppen. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 30 - 39 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen cartel wandklok. Ca. 1880. Mooie gave wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Afmeting. 57 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde pendule, ca. 1860., compositie metaal, (achterpoten en top van de klok gerestaureerd). Acht-daags,uurwerk met halfuur-slag, veerslinger (gave wijzerplaat) Afmeting . 37 cm. In ...
Eiken met pallisanderhouten Amsterdamse schoolklok. Circa 1920. Verkocht bij A.J. Brouwer en Zn. Bakkerstraat, Utrecht. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Kleine oude Friese stoelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Oude messing scheepsklok. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 17 cm ø. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met wekker, datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.