This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Kinderstoel
Result: 300 EUR

Zeldzame Hollandse empire mahoniehouten kinderstoel met lederen bekleding, ca. 1830. Afmeting. 100x50x65. In goede staat.

Secretaire 18 eeuw,
Result: 200 EUR

Hollandse 18e eeuw, barok Louis Quinze gebogen secretaire met antiek beslag (oudere restauraties) Ca. 1760. Afmeting. 108x55x105 cm. In redelijkle staat.

2 Eiken nachtkastjes
Result: 110 EUR

Twee antieke eiken Jugendstil nachtkastjes met wit marmeren blad. Circa 1910. Afmeting: 80 x 40 x 35 cm. In goede staat.

Commode
Result: 100 EUR

Essenhouten Louis Philippe commode. Duitsland, ca. 1860. Commode heeft vier lades en bronzen beslag (minimale fineerschade). Afmeting. 82x87x53 cm. In goede staat.

Stoel (web.)
Result: 35 EUR

Antieke Engelse eikenhouten stoel met webbing in rugleuning, zitting en armleuningen. Circa 1890. Afmeting: 115 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Commode
Result: 325 EUR

Mahoniehouten biedermeier penantkast, ca. 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting. 92x95x47 cm. In zeer goede staat.

Indonesische kist
Result: 100 EUR

Oude Indonesische houtgestoken teakhouten kampferkist met rijkelijk snijwerk rondom. Krijgers, pagodes, florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 100 x 49 cm. In goede staat.

Klapbuffet
Result: 350 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.

Naaitafel (mahonie)
Result: 80 EUR

Antieke mahoniehouten naaitafel met etage, gravering en gecontourneerd blad (één tolletje mist). Circa: 1880.82hoogx35diep en 45cm breed. In goede staat.

Bibliotheektrapje
Result: 100 EUR

Engelse mahoniehouten bibliotheek-trap met messing bol. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 45 x 40 cm. In goede staat.

Armleunfauteuil, leder.
Result: 50 EUR

Oude mahoniehouten lederen armleun fauteuil met koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 75 x 90 cm. In goede staat.

Archiefkastje (eiken)
Result: 120 EUR

Antiek Engels eikenhouten archiefkastje met jalouzie deurtje. Circa: 1900. Afmeting: 95 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Mahonie bijzettafel, Empire.
Result: 60 EUR

Vroeg mahoniehouten empire bijzettafel, vroeg 19e eeuw. Afmeting: 46 x 34 x 44 cm. In goede staat.

Commode met inlegwerk en marmeren blad
Result: 450 EUR

Franse stijl commode met marmeren blad en bronzen beslag. Met diverse houtsoorten belijmd en inlegwerk . 20e eeuw. Afmeting. 81x48x95. In goede staat.

Eikenhouten kabinet
Result: 350 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. Afmeting 240x185x56cm.In goede staat

Kist, eiken.
Result: 230 EUR

Vroege Hollandse eikenhouten dekenkist in Gotische stijl met snijwerk en origineel slot. Circa 1700. Afmeting: 95 x 152 x 74 cm. In goede originele staat.

Lederen bank
Result: 100 EUR

Bruin lederen twee-zits bank.Rugleuning hoofdsteunen in hoogte verstelbaar. Afmeting: 80 x 185 x 95 cm. In goede staat.

Kussenkast
Result: 240 EUR

Oude Groenlose kussenkast, eikenhout met noten. Uitneembaar, met zwarte halve zuilen, schappen en lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 184 x 78 x 66 cm. In goede staat.

Ladenkast
Result: 180 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten 3 laden buikcommode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 70 x 96 x 70 cm. In goede staat.

Glazen tafeltje (spiraalvorm)
Result: 60 EUR

Aparte spiraalvormige kunstglazen moderne bijzettafel. Afmeting: 57 x 57 cm ø. In goede staat.

4 Stoelen met chroom onderstel
Result: 100 EUR

Vier moderne chrome stoelen met pvc-zitting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 55 x 55 cm. In goede staat.

Theewagen (messing)
Result: 70 EUR

Messing theewagen op wielen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 55 cm ø. In goede staat.

Spiegel
Result: 40 EUR

Smalle antieke halspiegel met ornamentenlijst. Circa 1870. Afmeting: 137 x 30 cm. In goede staat.

Spinnekoptafel
Result: 150 EUR

Wortelnoten spinnekop-tafel Willem III met gecontourneerd blad. 19e Eeuw. Circa 1870. Afmeting: 74 x 122 x 100 cm. In goede staat.