Oude metalen ansichtkaarten automaat met 1-gulden inworp. (inclusief sleutel). Midden 20e eeuw. Afmeting: 51 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Twee maal een lot oude postkaarten van Enschede. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Jugendstil postkaarten verzamelalbum, veel Nederland + Europa. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 25 x 4,5 cm. In goede staat.
Groot lot Duitse antiquarische ansichten-boekjes, foto's, houtsnede etc.. Afmeting: 10 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Munt van 5 Reichsmark 1929D, Gotthold Ephraim Lessing (1729-1929), ø3,7cm. In goede staat
Lot van 20 oude/antieke bronzen penningen, (koningshuis etc.). Afmeting: 30 x 24 x 2 cm. In goede staat.
Davo Chrijstal album deel III. Jaren 1986-1995 postfris (niet helemaal compleet).
Davo Chrijstal album deel IV 1996-1999 postfris + ongeopende jaarpakketten 2000 t/m 2003.
Vijf verschillende zilveren 1/2 guldens (50 cent) Koningin Wilhelmina 1908-1919