Ivar Kampke, 1912. 1882 - 1936 Zweden. Dorpsstraat met figuren. Algerije. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Eleanora Nikolajeuna. Russische school. 1960 Baku. Dame in chique kleding. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Twee maal Eleanora Nikolajeuna. Russische school. 1960 Baku. Twee chique dames. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Johannes Wouterus van Trirum, 1924 - 2011. 'Paarden en kippen in stal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Nicolaas Steffelaar 1852-1918. Kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. 73x55cm. In goede staat
Frank Arts, Portret naakte dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 122 cm. In goede staat.
Piet Bulthuis, 2e helft 20e eeuw. 1889 - 1988. 'Gezelschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 65 cm. In goede staat.
Evert Moll, 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. 'Strandgezicht Scheveningen met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Icoon met het ontslapen van de Moeder Gods. Maria op haar sterfbed omringd door de apostelen. Russisch 19e eeuw. Afmeting: 21 x 18 cm.
P.A. Ramakers 1864. Twee dames-portretten in ovaal. Olieverf op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Jos Cremers, 1878-1922. Roermond 1919. Voorstelling: Oorlogsvluchtelingen. Olieverf op linnen. Afmeting. 73x106 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Paardenpolo. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 70 cm. In goede staat.
Anton Heyboer 1968. 1924 - 2005. 'Onschuld komt met het leven'. Ets op papier. Afmeting: 100 x 55 cm. In goede staat.
Henry Kley, 1903 - 1977. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1846 - 1920. Stilleven: met mand, bloempotten etc.. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.
Restsignatuur en verso. W. de Zwart, 1862-1931. 'Stilleven met gemberpot en tinnen bord'. Olieverf op linnen. Afmeting 53x42 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Het alziend oog', 1970. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 51 cm. In goede staat.