Jan H.B. Koekkoek, 1840 - 1912. 'Hollands riviergezicht met boten en figuren'. Olieverf ? op linnen ? Afmeting: 33 x 51 cm. In goede staat
W.G.F. Jansen, 1871 - 1949. 'Hollands havengezicht met driemasters (Harlingen)'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat
Paul Wieggers 1962 - . Groot romantisch Hollands wintergezicht met figuren op ijs, naar A. Schelfhout. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1913-1996 Enschede. Titel: Silo Polymer. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.
Andries Wiemans, Dordrecht 1826-?. Landschap bij avond met vee en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 47.5x45 cm. In goede staat
A.J. Zwart 1903-1981. 'Poldergezicht met boerderij bij avond'. Olieverf op linnen. Afm. 40x80 cm. In goede staat.
Twee maal Willem Witsen, 1860-1923. Eén maal kade met figuren bij regen. Eén maal grachtgezicht Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. en 31 x 24 cm. In goede staat
Toon van Ooyen. 1885-1954. 'Hollands wintergezicht met ijspret'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Feestdagen icoon met 16 feesten en passiecyclus en centraal de opstanding van Christus (Anastasis), Russische icoon 19e eeuw, 38x50cm.
Cor Bouter, C. Verschuur, 1888-1966. 'Paardenspan met hooiwagen en boeren'. Olieverf op linnen. Afmeting 60x100 cm. In goede staat..
J.H. Weissenbruch, 1824 - 1903. 'Riviergezicht met avondstemming'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.
R. Beefster 1914. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting 100x80 cm. In goede staat.
Limet . Franse school. Titel: Les Filandieres (de spinsters). Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 80 cm. In goede staat.
Alexander Follak, 1915-2006. Dames bij koets. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Paard, staand naar links'. Kopergravure op papier. Afmeting: 14 x18 cm. In goede staat.
M. de Jongere, 1912 - 1978. 'Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven'. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Cornelis van Waning, 1861 - 1929. 'Rotterdams havengezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 62 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur op fiets. Veredelde zeefdruk door Jan te Wierik opgehoogd. Epreuve de artiste. Zeefdruk op papier. Afmeting: 66 x 53 cm. In goede staat.
C.A. van Piggelen, 1921 - 1989. 'Boerderij met lezende kinderen en vee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Zes werken van Henk Schuring 1965. Enschede, 1928-1984. 'Zes abstracte composities'. Zwarte inkt op papier. Afmeting. ca. 16-25 cm. In goede staat.
Thijs Buit 1934. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: 72 x 55 cm. In goede staat.
Gerhard Altman, 1877- 1940. 'Landschap met sloot en rietkraag'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
B. (Benjamin) Vantier, 1829 - 1898. 'Portret boeren vrouw'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 58 cm. In goede staat.
Icoon met scenes uit het leven van de profeet Elia waaronder zijn Godservaring op de berg Horeb en zijn hemelvaart in vurige wagen. Afkomstig uit oud gelovigen atelier. Achtergrond tot op de krijt laa...
Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 20 cm. In goede staat.
Nicolaas van der Waay, 1855-1936. Boerenhuisje in de zon. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
William Langley, 1852 - 1922. Britse school. 'Schotse hooglanders in de bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
William Langley, 1852 - 1922. Britse school. 'Schotse hooglanders in de bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.
Twee maal Bogomir Dalma, 1899 - . Franse school. Twee maal poort kasteel Avignon. Eén maal olieverf op paneel. eén maal houtsnede op papier. Afmetingen: 47 x 37 cm en 14,5 x 9 cm. In goede staat.
Picasso, Nr. 273/300. Uitgave Ambroise Vollard, Comité Picasso. 'Liggende naakte figuren'. Ets op papier. Afmeting: 45 x 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. 'Kruisiging Jezus Christus met vele figuren'. (beschadigingen en retouches). Olieverf op linnen. Afmeting: 128 x 95 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. Mooie kwaliteit. 'Dames portret met prachtige lijst'. (één beschadiging). Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 127 cm. In redelijk/goede staat.
R. Wagner. Duitse school. Pseudoniem. 'Hollands havengezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting. 103x68 cm. In goede staat.
Jelle Hoogstra, 1924 - 2003. 'Vrouw met bloemen in interieur'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd ? 19e Eeuw. 'Zeegezicht met boot in de storm'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x61 cm. In goede staat.
Heinrich C.G. Breling 1849-1914. Duitse school. 17e eeuw interieur met pijprokende man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting 21x16 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart door Frederik de Wit, 1629 - 1706. Provincia Over-ijssel, hand ingekleurd. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.
Louis Meys, 1902-1995. Porseleinen mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 41 cm. In goede staat.
Berry Brugman 1915 - 1996. 'Stadsgezicht Amsterdam met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg 1871 - 1948. 'Stadsgezicht Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jos Lussenburg. 1889-1975. 'Drentse boerderij met rieten dak'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan van der Leest 1907-1971. (bekende Hengelose schilder). 'Stadsgezicht Amsterdam in de winter met diverse figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting 60 x 80 cm. In goede staat.
Marco Seveso 1975. Italië, 1945. 'Stilleven met kartonnen doos'. Olieverf op linnen. Afmeting. 80x80 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Stadsbeeld', 1974. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Wolfgang Ziezold, Duitse school. Schloss Btünningslinden met terras. Olieverf op paneel. Afmeting. 40x60 cm. In goede staat
Pieter de Regt, 1877 - 1960. Hollands riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
G.J. Roermeester, 1844-1936. Landschap met paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Jens Joppe, 1930. 'Platbodems met figuren op meer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 9 cm. In goede staat.
Friedrich Wilhelm Güte, ca. 1720-1778. Duitse school. 'Portret van de evangelist/ geestelijke J.A. Berkenkamp (F.W. Güte) (oudere restauraties) Olieverf op linnen. Afmeting. 81x65 cm. In goede staat.
Gesigneerd Perzië. Jacht op wild met wolf, tijger, hert, paarden en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 14 cm. In goede staat.
Gilgert, (pseudoniem Gerard Nijland) 'Landschap met boerenhuisje en rivier'. Olieverf op linnen. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat.
Reinier Craeyvanger, 1812 - 1880. '18e Eeuws interieur met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.
v. Garrel (Duitse school), 18e eeuw. Keuken met twee figuren. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x70 cm. In goede staat
Twee maal Hollandse hand ingekleurde kopergravures. 18e Eeuw. Eén maal 'Buiten zorg toebehorende den edelen agtbaren Heer Willem Backer'. Eén maal 'Gezicht van Papenburg over de groote vijver'. Afmeti...
H. Sanders. Circa 1920. 'Besneeuwd landschap bij avond'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.
J.V.G. Ruths 1825-1905. Duitse school. Bosrand met hooistaken. Olieverf op karton. Afmeting. 28x40 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd ( omstreeks 1900) 19e eeuw etiket verso onduidelijk, Interieur met kind en hond, Olieverf op paneel Afmeting 36x28cm. In goede staat
P.H. van Steenwijk, circa 1880. 'Romantisch landschap met vee en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 23 cm. In goede staat.
Icoon met het ontslapen van de Moeder Gods. Maria op haar sterfbed omringd door de apostelen. Russisch 19e eeuw. Afmeting: 21 x 18 cm.
Thijs Buit 1934. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk, Perzië. Drie Perzische werken, 19e eeuw. Met teksten en figuren voorstelling. Gouade op papier. Afmeting: 25 x 15 cm. en 26 x 14 cm. en 36 x 25 cm. en 15 x 24 cm. In goede staat.
Jan Wessels, 1945 Hengelo. Vossen bij nacht in besneeuwd landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Pit van Loo. 'Zelfportret 1905-1993'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x40 cm. In goede staat.
Marco Seveso 1975. Italië, 1945. 'Stilleven met kartonnen doos en porseleinen kopje'. Olieverf op linnen. Afmeting. 80 x 80 cm. In goede staat.
Robert Hammerstiel, twee werken. Eine Abendliche Emrestung?. en Für Frau Peipers. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 20 cm. en 17 x 22 cm. In goede staat.
Paul Serrure. Twee werken (atelier). 19e-20e Eeuw. Eén maal naaktstudie jongen, en één maal naaktstudie vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: 44 x 60 cm. en 50 x 70 cm. In goede staat.
Paul Serrure, 19e-20e eeuw. Twee werken. Eén maal naaktstudie man en één maal naaktstudie vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. en 36 x 61 cm. In goede staat.
Karel Klinkenberg, 1852-1924. 'Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders'. Aquarel op papier. Afmeting: 19,5 x 8 cm. In goede staat.
Salvador Dali, 1904 - 1989. 'Vrouwelijk naakt'. Opgehoogd met goud. Hand gesigneerd + watermerk S. Dali. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 11 x 14,5 cm. In goede staat.
Anton Heyboer, 1924 - 2005. 'Olifant'. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
C. de Bruin, circa 1910. 'Landschap met paardenkar'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, ca. 1870. Landschap met waterkant. (vergulde lijst) Olieverf op linnen. Afmeting. 60x50 cm. In goede staat
Pit van Loo, 1905-1993. 'Moderne compositie met rode strik'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, 19e eeuw. 'Landschap met herder en vee'. Olieverf op paneel. Afmeting. 45x36 cm. In goede staat..
Wim van Es. 20e Eeuw. 'Romantisch Hollands havengezicht'. In 18e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Paul Serrure, 19e-20e eeuw. Studie mannelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Vanni Viviani 1937-2002. 'Groene appel'. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Landschap met figuren en kerkdorp. Olieverf op paneel. Afmeting; 60 x 80 cm. In goede staat.
Arthur Michaelis 1864-1946. Duitse school. Lithografie op papier. Symbolische voorstelling betreffende het lijden van W.O. I. Afmeting. 38x30 cm. In goede staat
Twee maal Eleanora Nikolajeuna. Russische school. 1960 Baku. Twee chique dames. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille 1991. 1922 - 2010. Nr. XXIV / XXV. 'Paar onder de zon'. Lithografie op papier. Afmeting: 17 x 24 cm.
Antieke gravure, hand ingekleurd 'La Frise' door Pierre van der Aa, 1713. Gravure op papier. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.
Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat
Twee werken van Paul Serrure, 1913. 19e-20e Eeuw. 'Mannelijke torso 1913'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd). Houtskool op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. en 25 x 24 cm. In goede staat.
R. Palfy, 20e eeuw. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 40 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
G. Stevens. 20e Eeuw. Waarschijnlijk export schuilnaam van C.A.V. Diggelen, 1921-1989. 'Strandgezicht met strandjutters en schelpenvissers'. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.
Arthur Boris Klein. 1893 - 1985. Twee etsen. Getiteld en gesigneerd 'Honden parodie'. Ets op papier. Afmeting: 17 x 44 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1846-1920 Almelo. 'Boerin met koeien en stro schuur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 29 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1846-1920 Almelo. 'Zomers landschap bij Ruurlo'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met kersen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Jan Bevort, 1917-1996. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met boot en figuur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
Jan Knikker Sr., 1889-1957. 'Larens interieur met moeder en kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. 'Riviergezicht met stad en zeilboten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.