Ongesigneerd. Circa 1950. Erotische Chinese of Japanse dame. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Erotische Chinese of Japanse dame. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Zeegezicht met bomschuiten'. (naar Mesdag) (rechts naad) Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 38 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Interieur met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
B. Wijngaard. 'Stadsgezicht Laren met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 34 cm. In goede staat.
H.J. Nijland. Ca. 1930. 'Boeren interieur met porselein, wandklok etc'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Kopie naar Prudisch Duitse school. 'Duits stadsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met viooltjes. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 30 cm. In goede staat.
Kok. Stilleven met fruit, bloemenvaas etc. . Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Radjimin. Indonesische school. 'Indonesisch landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
W. Bonsall. Stadsgezicht, New York. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Winters stadsgezicht met figuren'. In veren lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Piet Eggen, 1949 Limburg. Nr.: 23/450. 'Wilde bloemenveld'. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 24 cm. In goede staat.
Dian B. Sluyter Sr. Stilleven met koper, Imari, kleed etc. .. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Vier maal Hollandse hand ingekleurde gravures met wapens. Eén maal 'Wapen des Aertsbisdoms Besancon'. Eén maal 'Wapen des keurvorsts van Mentz'. Eén maal 'Wapen des keurvorsts van Trier'. Eén maal 'W...
Twee maal ingekleurde koper gravures, Louis Seize, 18e eeuw. Met engelen en krijger + vrouwen voorstellingen. Gravures op papier. Afmeting: circa 13 x 18 cm. In goede staat.
Martin van Waning, 1889-1972. Delftse vaart te Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. Eén maal Amorum, twee Amor putti, 18e eeuw. Eén maal Hercules door J. Bond. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 14 x 18 cm. en 11 x 23 cm. In goede staat.
Twee maal ingekleurde gravures met latijnse tekst. 17e-18e Eeuw. Eén maal met twee medaillons door Basire Sculpt. (onder andere hand ingekleurd met goud). Eén maal met één medaillon Basire Sculpt. Afm...
Twee antieke gravures. 17e-18e Eeuw. Eén maal Libra , weegschaal, hand ingekleurd en met goud. Eén maal Vanno piu pelli di volpi che d'afini in pelliciaria. Afmeting: cia. 18 x 15 cm. en 14,5 x 14 cm...
Twee maal ingekleurde koper gravures, Louis Seize, 18e eeuw. Met engelen en krijger voorstellingen. Gravures op papier. Afmeting: circa 13 x 18 cm. In goede staat.
Twee maal Hollandse hand ingekleurde kopergravures. 18e Eeuw. Eén maal 'Buiten zorg toebehorende den edelen agtbaren Heer Willem Backer'. Eén maal 'Gezicht van Papenburg over de groote vijver'. Afmeti...
Daniels. 21e Eeuw. 'Vissers aan de waterkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
A. Honius (Venlo) 1960. 'Naakte dame aan waterkant'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Berry Brugman. Gemengde techniek op papier. 'Bospad' (Twickel). Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1930. Latemse school? Verso Gerhagen 1934. 'Wit huis aan rivier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Japanse tweeluik. Gesigneerd. Circa: 1900. Ingekleurde houtsnede. 'Twee scheelkijkende Japanse krijgers'. Houtsnede op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In goede staat.
Y. de Jong. Tweede helft 20e eeuw. 'Twee zwanen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
W. Raaphorst, 1870-1963. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier in redelijke/goede staat.
Monogram M.O. Omstreeks 1940 Duitse school. 'Vaas met bloemen voor stadsraam.' Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.
Monogram M.O '46 Duitse school, damesportret, olieverf op linnen Afmeting 80x57cm. Inb goede staat
Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel Afmeting 28x37cm. In goede staat
Monogram Moll '43?Duitse school damesportret olieverf op paneel, Afmeting 90x70cm. In goede staat
Fridegart Knoch 1951 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen. Afmeting 100x70cm. In goede staat
E. Küchental 1930 Duitse school Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen, olieverf op linnen Afmeting 46x60cm. In goede staat
Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel Afmeting 60x45cm. In goede staat
Thurin omstreeks 1910 figuur onder de bomen, aquarel op papier Afmeting 80x65cm. In goede staat
Twee oude schilderwerken. Eén maal circa 1930, 'Koeien in landschap. Eén maal André .?.. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. en 30 x 40 cm in redelijke/goede staat.
Italiaanse renaissance gravure. 18e Eeuw. 'Graffiti antichi combinati da vari Luoghi No. 31'. Hand ingekleurd. Afmeting: 36 x 23 cm. In goede staat.
Kees Hogendam 1993. Landschap met bevrijdingsbellen. Houtsnede op papier. Afmeting: 45 x 34 cm. In goede staat.
Gesigneerd Perzië. Jacht op wild met wolf, tijger, hert, paarden en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 14 cm. In goede staat.
Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting . 23x30 cm. In goede staat
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voostelling: Collage Abstract. Werk van papier. Afmeting. 19x11 cm. In goede staat
Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afmeting. 14x21 cm. In goede staat
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. 'Collage papier abstract'. Werk van papier. Afmeting . 7,5 x 14,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting. 54x70 cm. In goede staat.
Dirk Harting, 1884-1970. Ophaalbrug Amsterdam. Ets op papier. Afmeting: 32 x 45 cm. In goede staat.
Dirk Harting, 1884-1970. Gracht Amsterdam. Ets op papier. Afmeting: 33 x 56 cm. In goede staat.
Dorpsgezicht Oosterhaven Enkhuizen 1869-1937. Aquarel op papier. Afmeting. 36x50 cm. In goede staat.
Jan Veldhuysen. 'Grote golven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.
P.L. v.d. Wilt, 1908 - 1976 Rotterdam. 'Boerenhuis langs beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 51 cm. In goede staat.
Russische school, 1988 Moskou. Aquarel op papier. Afmeting. 39x50 cm. In goede staat.
Ongesigneerde aquarel op papier. Biddende moeder met kind. ca. 1800. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.
Schilderij, v.d. Volkers? Poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen, ca. 1920. Afmeting. 51x37cm. In goede staat
L. Nijenhuis. Circa 1930. Portret Arabier. Olieverf op paneel. Afmeting: 8,5 x 11 cm. In goede staat.
Adrianus Remiens (handdruk), 1890-1972, Nr. 14/50. Liggend vrouwelijk naakt. Lindensnede op papier. Afmeting: 25 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse werken op papier (2 stuks). 1x W. Dingemans, paarden op akker (ets). 1x Theo Goedvriendt, Zuiderlijke kerk (tekening). Afmeting. 15-22 cm. In goede staat.
Anneke Boot (reproductie). 'Frans landschap', in mooie lijst. Reproductie op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Modern maanlandschap. Acryl op papier. Afmeting: 39 x 29 cm. In goede staat.
Heinrich C.G. Breling 1849-1914. Duitse school. 17e eeuw interieur met pijprokende man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting 21x16 cm. In goede staat.
Bernhard Dörries, 1898-1978. Duitse school. Dorpsstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting. 71x94 cm. In goede staat
Jan Makkes 1969. 1935-1999. Kremlin in Moskau. Gouache op papier. Afmeting. 68x98 cm. In goede staat
Alan B. Hayman, Ree-kop (handgesigneerde copy). Reproductie op papier. Afmeting: 28 x 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. 'Geit in stal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 13,5 cm. In goede staat.
Jaroslav Lukes, 1910-1993. Tweezijdig schilderij. Landarbeiders en vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting . 81x97 cm. In goede staat
Detlef Gosselck, 1940-2013. Duitse school. Kubistische compositie. Olieverf op paneel. Afmerting. 84x75 cm. In goede staat
Bruno Dunst, 1940 Berlin. Duitse school. Moderne compositie met vissen en flessen. Olieverf op paneel. Afmeting 60x44 cm. In goede staat
Anatol Cernajaev, Russische school 1939. Fontein in park. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x60 cm. In goede staat
Ongesigneerd, ca. 1800. Madonna met kind (zuidelijke landen). Olieverf op linnen. Afmeting. 45x54 cm. In redelijke staat
Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afmetiing. 42x58 cm. In goede staat
J.V.G. Ruths 1825-1905. Duitse school. Bosrand met hooistaken. Olieverf op karton. Afmeting. 28x40 cm. In goede staat
Ongesigneerd ca. 1900, Duitse school. Bergmeer met edelhert. Olieverf op linnen. Afmeting. 35x40 cm. In goede staat
O. Heinisch, ca. 1900. (Karl Adam 1847-1923) Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op paneel. Afmeting. 21x14 cm. In goede staat
Monogram M.F. 1909. Portret van Perzische krijgsheer. Gemengde techniek op papier. Afmeting . 23x34 cm. In goede staat
R. Thiele, Duitse school. Ca. 1930. Zomers landschap met beek, bomen etc. Olieverf op paneel. Afmeting. 75x100 cm. In goede staat
Monogram L.A. Circa 1930. 'Stadsgezicht bij brug'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. 'Wintergezicht met ijspret'. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 21,5 cm. In redelijke staat.
Andries Verleur, Renkum 1916. 1876-1953. Landschap Renkum met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting. 90x63 cm. In redelijk/ goede staat
Anatolij H. Cernjaev, 1939 - . Russische school. Vrouw in stoel. Olieverf op schilderspaneel. Afmeting. 54x100 cm. In go9ede staat
Pierre-Auguste Renoir (1841-1919) Portret van Auguste Rodin. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afmeting. 30x23 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. Nr. 145/150, Surrealistische figuren. Lithografie op papier. Afmeting: circa 37 x 44 cm. In goede staat.
Pierre Auguste Renoir (1841-1919) Portret Richard Wagner. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afmeting. 30x23 cm. In goede staat
Anatolij H. Cernjaev, 1939. Russische school. Landschap Odessa. Olieverf op linnen. Afmeting. 45x60 cm. In goede staat.
A. Khayll, ca. 1880. Russische school? Briefschrijvende man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting. 58x42 cm. In goede staat
Russische school (gesigneerd Verso). Bloemenvaas op terrastafel. Olieverf op linnen. Afmeting. 30x44 cm. In goede staat
Anatol Cernajaev. Russische school. Twee vazen met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting. 42x32 cm. In goede staat
Ongesigneerd, 20e eeuw. Paard in stal. Olieverf op paneel. Afmeting. 35x45 cm. In goede staat
Antieke achter (bol)glas lithografie, circa 1890. Twee boeren vrouwen in punter. . Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat
Ongesigneerd, ca. 1870. Landschap met waterkant. (vergulde lijst) Olieverf op linnen. Afmeting. 60x50 cm. In goede staat
Gertud Hückelberg 1931. Duitse school. Portret Liselotte Bedil Jung. Olieverf op paneel. Afmeting 23x30 cm. In goede staat
Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Moderne compositie zonnebloemen. Olieverf op paneel. Afmeting. 48x100 cm. In goede staat.
Christian Breghan, 1941-2002. Duitse school. Landschap met wijnranken. Olieverf op linnen. Afmeting. 70x90 cm. In goede staat
Gerhard Bergmann, 1922 Erfurt. Duitse school. Surrealistische voorstelling. Krijt op papier. Afmeting 28x26 cm. In goede staat
Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting . 40x60 cm. In goede staat
Monogram K.O.M. ca. 1950. Man met vlieger. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat