Art Nouveau-stijl bronzen duif op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Coenrad. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Grote bronzen ijsbeer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen zwaan op houten basement. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Houtgesneden Oosters beeld , met twee bewerkte zijden. Eén maal 'Fluitspeler' en één maal 'Omhelsing'. Gemerkt met brandzegel. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen Quan Yin op lotusbloem (gemerkt). Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese bronzen boeddha (gemerkt) op lotusbloem. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen roofvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Quellines. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Groot eikenhout gestoken beeld. Putti in Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse moderne bronzen figuur. 'Naakte vrouw met kind op de rug'. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Grote bronzen Hermes op zwart marmeren basement, gesigneerd Giambologna. Afmeting. 60 cm.
Grote antieke Chinese bronzen boedha, ca. 1900 of ouder. Met restvergulding, mooie patina. Afmeting. 26 cm. In goede staat.
Twee moderne bronzen figuren. 'Dansers'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 -26 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal 'jongen met haas'. Eén maal 'verliefd paar'. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afmeting. 13.5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. H.F. Iselin 1871, door Ferdinand Barbedienne Fondeur Paris. Tekst A.F. Potin Ses Amis. Afmeting. 40 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws Afmeting 57x19x14cm. In goede staat
Grote zuid Duitse barok figuur met polychromie. Ca. 1780. (bijgeschilderd, restauraties) Afmeting . 101 cm. In redelijk/ goede staat
Drie kunstwerken, tweede helft 20e eeuw. Eén keer marmeren zuil met kogel (monogram). Eén keer bronzen object met dieren, en één keer bronzen kei. Afmeting. 13-23 cm. In goede staat
Twee metalen bolvormige kunstobjecten Wolfgan Göddertz, 1944 Köln-Duitsland. Afmeting. ø 12 - ø 18 cm. In goede staat.
Grote wandengel bronskleurig gegoten kunststof met messing goudkleurige vleugels, gesigneerd Schöne, . . Afmeting. 56 cm. In goede staat
Ruurd Hallema (Borne), 1954 Munstergeleen. Bronzen sculptuur op marmeren basement. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement (chip). 21e Eeuw. Met monogram WMS v H. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. 'Meisje met pop'. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afmeting. 16 cm. In goede staat.