Twee moderne bronzen figuren. 'Dansers'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 -26 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen figuur met restvergulding. 20e Eeuw. 'Steigerend paard met keizer'. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Houtgesneden boomgeest. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal 'jongen met haas'. Eén maal 'verliefd paar'. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Twee moderne bronzen figuren. 'Dansers'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 -24 cm. In goede staat.
Zeer grote oude houtgestoken Chinese boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese houtgestoken figuur (hand mist) met relikwiehouder. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In redelijke staat.
Drie kunstwerken, tweede helft 20e eeuw. Eén keer marmeren zuil met kogel (monogram). Eén keer bronzen object met dieren, en één keer bronzen kei. Afmeting. 13-23 cm. In goede staat
Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afmeting. 16 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur 'Vogelvlucht'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Brons gegoten schaal. Ca. 1930. Gesigneerd B. Stichling. Afmeting. 4.5 x 14 cm. ø. In goede staat.
Oude sculptuur, vijf bronzen figuren op smeedijzeren boog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Antieke vergulde houtgestoken oosterse boedha. (oortje eraf, neus beschadigd) Afmeting . 13.5 cm. In redelijke staat
Grote wandengel bronskleurig gegoten kunststof met messing goudkleurige vleugels, gesigneerd Schöne, . . Afmeting. 56 cm. In goede staat
Antieke bronzen kegelspeler op marmeren basement, ca. 1920. Afmeting. 20.5 cm. In goede staat.
Twee bronzen katten, 20e eeuw. Eén kleine, gemerkt: Multian Zitai. Eén grotere, gemerkt: Monogram. Afmeting. 6-11 cm. In goede staat
Grote antieke bronzen sculptuur met beren. Door Anton Büschelberger. Mooie patina. Afmeting. 45x50x13 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Mozart, door A. Gandez. Adrien Etienne Gaudez, 1845-1902. Mooie patina. Afmeting. 49 cm. In goede staat.
Prachtige antieke bronzen figuur door H. Moreau. Hippolyte 1832-1929 op messing basement.. Titel: Reveuse. Dame zittend op boomstronk . Afmeting H. 44 cm. In goede staat.
Prachtige antieke bronzen figuur op marmeren basement. Ca. 1900. Voorstelling: Boeren jonge dame met mand en schoenen in haar hand. Gesigneerd L. Perzinka, Leon 1887-1903.
Afmeting. 52 cm. In goede...
Antiek Frans bronzen figuur, omstreeks 1900, door Berlin, le premier fruit, Afmeting 42cm. In goede staat
Twee maal bronzen paradijsvogels met wandbevestigingen. 19e Eeuw. China of Japan. (stukje van staart af). Afmeting: 37-40 cm. In goede staat.
Twee bronzen paradijsvogels met wandbevestigingen. 19e Eeuw. China of Japan. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen figuur. 'Au clar de la lune. Pierrot met mandoline, gesigneerd Bouret, Eutrope Bouret 1833-1906. Mooie pativa. Afmeting. 46 cm. In goede staat.
Twee grote antieke zigeuner figuren, ca: 1900. Houten strijkstok gebroken, uiteinde viool gelijmd. Afmeting: 66 - 67 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse bronzen figuur door A. Gaudez. 1845 - 1902. Voorstellende Jeanne D'Arc met vlag. Circa 1900. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Circa: 1900. 'Meisje met bekkens', met ivoren gezicht en handen. Gesigneerd: Gory. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Grote Zuid-Duitse houtgestoken Barok engel met vergulding (oudere wormbeval). Circa: 1800. Afmeting: 70 x 50 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke bronzen buste op zwart marmeren basement. Gesigneerd 'Ouline' (Alexandre Ouline 1918 - 1940). Circa: 1930. Afmeting: 38 x 56 x 19 cm.
Antieke Duitse bronzen figuur, wolf op bronzen basement. Circa 1920. Door Paul Kratz, 1884-1958. Mooie patina. Afmeting: 18 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur van een gallier met dolk ,gespleten aambeeld en gebroken zwaard. Ca. 1890. Gesigneerd Kirchner Met gietstempel K. Afmeting. 46 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren buste door A. Bertin. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek Chinees houtgesneden beeld. 'Chinese wijsheer met staf op boomstronk'. Mooie kwaliteit. (lichte beschadiging). Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin. Circa 1900. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees houtgestoken beeld. 20e Eeuw. Wijsheer met staf, gewaad, figuren etc. . (krimpnaden) Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Otto Schmidt Hofer, 1873-1925. Bronzen figuur op marmeren basement. Naakte dame met pijl en boog (stuk van boog mist). Afmeting . 38.5 cm. In redelijke staat
Antieke bronzen 'Hermes' op marmeren basement. (basement gelijmd). Ca. 1900. Mooie patina. Afmeting . 48 cm. In redelijk/goede staat
Bronzen buste van een vrouw in klederdracht met hoofdbedekking. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke plated bronzen goudfazant op zwart marmeren basement (giet fout/naad) Circa: 1920. Afmeting: 28 x 50 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinese brons gegoten boedha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Bronzen buste van Napoleon op rood marmeren basement. 19e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur, non met bijbel en kind. Gesigneerd Elmerich, Charles Edouard Elmerich 1813-1889. Afmeting 18cm. Mooie patina en in goede staat.
Gelimiteerde bronzen Venus van Milo op marmeren basement, met certificaat. Jean Como 1981, Nr.: 136/499. Afmeting H.45cm. In goede staat.
Houtgestoken Duitse Barokstijl engel met luit. 20e eeuw. Goud decor en polychromie. Afmeting. 39 cm. In goede staat.
Gedetailleerde Chinese bronzen figuur. 21e Eeuw. 'Man met hoorn'. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Zeer groot Oosters houtgesneden beeld. 'Leeuw in sluipgang'. 20e Eeuw. Afmeting: 107 cm. In goede staat.