18e Eeuwse Hollands zilveren beugeltas. Met originele foto's van degene die deze beugeltas ooit gedragen heeft. 835/000 220gr. 16,5cm.
Kavel diversen,hanger GG met een rooktopaas,5.5gr.,ring GG 18krt,ø56 .met een robijn , 10.1gr.en een zilveren ring.
Hanger GG/WG 585/000,met briljanten 0.05ct,W/PI, en een ovale turkoois in cabochon slijpsel, 4.4 gr.
Armband GG585/000 L.19cm., met 8 kornalijnen.17.1 gr.
Zilveren herenzakhorloge, Rothe Rhams London,met seconden aanduiding en zilveren ketting.
Zilveren herenzakhorloge met seconden aanduiding en mooie zilveren tonnetjes ketting.
Gouden zakhorloge 585/000, omgebouwd tot dames polshorloge. Aan de achterkant fraai bewerkt met bloemen en een vogeltje zittend op een hek. Cond.: G
2 Zilveren kandelaars rustend op dolfijnen met een bijzonder mooi bewerkte voet, 925/000, .ø8.5 x 15cm
Leuk zilveren hengselschaaltje, Djokja zilver 800/000 15,2x10,5cm. 99gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren sigarendoosje, mooi gegraveerd 835/000 19e eeuws 100gr.
Zilveren rammelaar met benen heft, zeer mooi bewerkt 25gr. 16cm. Cond.: G
Zilveren fruitschaal ajour bewerkt en gedreven. Duits gekeurd 800/000, 386gr. 18xø20cm. ca. 1900.
Mooie strakke Engelse zilveren chocoladekan. Sheffield 1928. 835/000 300gr. 19,5cm.