Leuk klein zilveren asbakje, Djokja zilver, mooi bewerkte rand. 800/000 161gr. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren trekpotje 925/000, ca. 1930, 379 gr., 13,5x18x11cm.
Grote zilveren kaarsenstandaard voorzien van een lekbakje boven. Bovenrand beschadigd, staat scheef op voet. 925/000 481gr. 27cm. Cond.: R
Antiek Hollands 18e eeuws zilveren tafelmes met mooi gegraveerd heft. Mooi verzamelaarsobject
Mooi bewerkte Hollands zilveren beugeltas met ketting. 835/000 122gr. Cond.: U
Briljant collier WG/GG750/000 ,L42cm. met een zuidzee-parel ø14mm,en briljanten 0.81ct W/SI, 14.4 gr.
2 Rijige- parelketting,5-7 mm,L41 cm,mety slot GG585/000, 9.7gr.bezet met briljanten 0.25ct,W/PI-SI. Slot is ook apart als broche te dragen, 46.8 gr
Oorstekers GG750/000, met natuurlijke zuidzeeparel,ø11 mm.,Schoeffel,5.2gr.
Drie-rijige Schoeffel akoya parel armband met zeer fijne witte parels ø5 mm., L.19.5 cm., met tussenstangetjes en sluiting GG585/000 bezet met diamanten 31.4 gr.
Bloedkoralen armband 4-strengs,met gouden slot waarin een bloedkoraal. L.20cm.
Bloedkoralen halssnoer,5 strengs,met gouden slot waarop een bloedkoraal,L 35cm.
Bloedkoralen halssnoer, L 105cm.,met zilveren tonnetjes slot.
Collier GG585/000 ,et 4 bloedkoralen,9.3 gr.L.25 cm.
Bloedkoraal collier L.22-25 cm.,met GG 14 krt.bolletjes slot,6 tussenbolletjes, hanger met bloedkoraal bezet.
Armband L.17 cm., met parels en bloedkoraal, met 14 krt.GG streekslot met 3 bloedkoralen.