3 Delen glas/kristal, 1 vaas 20e eeuw,H.19cm.,2 karaffen ca.1900. H.32-34 cm.L.beschadigd.
4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G
3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)
Chinees bord, 18e eeuw Chieng Lung, blauw-wit met bloemmotief, minimale schilfertjes ø23,5cm.
Eileen Crawford, 20e eeuw, aquarel op papier, "Altea", 17x23cm. Cond.: U
Royal Malvern porselein, vaas met bloemen. Engeland 9xø9,5cm. Cond.: U
Grote doos met divers speelgoed, spelletjes en decoratieve artikelen. Cond.: U
3 Postkaarten Holland Amerika lijne ongestempeld in origineel mapje 41,3x9,5cm. Cond.: U
Boheemse vaas barnsteen kleurig ca.1920 hoekig geslepen. H.26cm.
3 Theezeefjes,deels Geislingen Duitsland,1e helft 20e eeuw,metaal verz.em meddingkleur, L.17-19.5 cm.
Grote Prisma lamp met 8 armen die compleet behangen zijn. 20e eeuws. 95xø85cm. Cond.: G
Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U
Kapitale Fam Verte Chinese dekselpot begin 20e eeuw. Handbeschilderd bloemdecor 45xø26,5cm. Cond.: G