This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

04. Juliveiling 2010

Auction on Friday, July 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

7 Delen Fürstenberg serviesgoed
Result: 10 EUR

7 Delen Fürstenberg serviesgoed, melkkan,suikerpot,kop en schotel, 3 bordjes.

Doosje diversen
Result: 10 EUR

Doosje diversen o.a; Japans theekannetje ca. 1900, Japanse kleurrijk beschilderde vaas ca. 1970, bisquit porseleinen beeld van een boedha (mist 1 handje en een paar vingers), terracotta theekannetje m...

Divers porselein
Result: 10 EUR

Doosje divers porselein o.a; 2 dekselvaasjes gedecoreerd met bloemmotief, 1x Delfts blauw pijpvaasje, 1x Delfts bloemenvaasje (beschadigd), Makkums bordje en een Delfts bordje.

6 Glaasjes en bonbonniere
Result: 10 EUR

6 Borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw

Poppenservies
Result: 10 EUR

4 Persoon kinder-/poppenserviesje met origineel dienblaadje. Alle delen hebben dezelfde voorstelling van 2 boerenmeisjes en een poesje. Eind 20e eeuw, Cond.: G

Serie porseleinen borden
Result: 10 EUR

2 Borden (ø19cm.), getiteld: "De legende van de sneeuwkoningin", 1989, Cond.: G

Kop en schotel Fam Rose
Result: 10 EUR

Kop en schotel Fam Rose 18e eeuws. met bloemmotief 5,5xø11cm. Kopje met chip.

5 Kop en 3 schotels
Result: 10 EUR

5 Kop en 3 schotels eind 19e eeuws, blauw-wit.

Karaf met 5 glazen
Result: 10 EUR

Geslepen karaf met 5 geslepen glazen ca. 1900,

Karaf + 4 glazen
Result: 10 EUR

Karaf + 4 glazen begin 20e eeuw.

Chinese kom
Result: 10 EUR

Vroeg 18e eeuwse Chinese kom met motief. Kom heeft lichte randschade 11xø21,5cm.

3 Kristallen karaffen
Result: 10 EUR

3 Diverse karaffen

5 Delen glas/kristal
Result: 10 EUR

5 Delen glas/kristal, 20e eeuw, o.a.2 fruitschalen,2 bakjes en een theelichtje.

Imari schaal
Result: 10 EUR

Japans Imari schaal 19e eeuws met geschulpte rand. Met haarscheurtje en oude restauratie 9xø24cm.

3 Petrus regout borden
Result: 10 EUR

3 Petrus regout borden

Geelkoperen houtbak
Result: 8 EUR

Geelkoperen houtbak met smeedijzeren hengsel ca. 1900 27xø40cm. Cond.: G

Clownsbeeldje
Result: 8 EUR

Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G

Antieke bijbel
Result: 5 EUR

Antieke bijbel, van Joh.de liefde Utrecht, 19e eeuw(vol met bijbelse lithos), rug gescheurd, sluitingen ontbreken, 34x25x8 cm. Cond:G

7 Maatbekers tin
Result: 5 EUR

7 Tinnen maatbekers. Diverse stempels ca 1970. Hoogte van 20xØ10,5cm tot 4,5xØ3cm.

Bolpoot tafeltje
Result: 5 EUR

Hollands eiken bolpoottafeltje. 57x55cm.

Krukje met figuren
Result: 5 EUR

Gestoffeerd 19e eeuws krukje. In elke poot zit een uitgesneden figuur verwerkt waar vroeger een kruis heeft gezeten. 50x47x36cm.

3 Delen keramiek
Result: 5 EUR

3 Delen keramiek begin 1900, 2 dronken apen,1 asbak in de vorm van een blad met 2 vogels(gemerkt) vermoedelijk Duitsland

Onderschotel met karaf
Result: 5 EUR

Copier Leerdam onderschotel met karaf en 2 glazen. Met originele zwarte aardewerken onderschotel. Cond.: U

3 Delen glas/kristal
Result: 5 EUR

3 Delen glas/kristal, 1 vaas 20e eeuw,H.19cm.,2 karaffen ca.1900. H.32-34 cm.L.beschadigd.