19e Eeuwse vuuvergulde pendule met bijbehorende stolp 38x23x9cm. Cond.: U
Messing reiswekker ca. 1900 van Amerikaanse makelij (19x10x8,5cm.). Gesigneerd Camerden en Forster New York. Uurwerk met repeteerslag. Rondom met facetgeslepen glas, incl. sleutel. Bij de reiswekker i...
Weense portaalklok 19e eeuws.gezwart hout en deels met brons, alabaster en messing halfuurslag op een gong,met sterslinger (niet origineel)moet gerestaureerd worden. H.52.5cm.
3-Delig Frans klokkenstel van compositie. Brons gepatineerd, op een rose marmeren sokkel. Het sculptuur van de klok is een oogstende jongeman. Het beeld is gesigneerd Rousseau en getiteld "Retour des ...
Franse bouille klok ca. 1880, met bronzen ornamenten bezet, wijzerplaat met cartouches, goed lopend uurwerk, slagwerk op halve en hele uren.
H.49 cm.,Br.27 cm.
Franse glaspendule ca. 1900. Aan 4 zijden beglaasd met facet geslepen glas en onyx marmeren voet en bovenzijde. Goedlopend uurwerk met sleutel. 27x15x15cm.
Fries staand horloge, begin 19e eeuw, met scheepjesmechaniek in eikenhouten kast. Volledig originele klok in massief eikenhouten kast. 1-Daags uurwerk zoals gebruikelijk in deze klokken. Met gedraaid...
Franse kartelklok 19e eeuw. Beschilderd emaille met koperen ornamenten 37x30x11cm. Cond.: U
Twentse stoelklok, beschilderde ijzeren wijzerplaat. Kooiconstructie met messing pilaren, bevestigd met moeren en stijlen, dubbele bovenplaat.
Weense regelateur met opengewerktre eikenhouten kast. Geheel verfraaid met bronzen ornamenten. Uurwerk met volle patina's 125x45cm.
Franse kolompendule,19e eeuw,met 4 getorste zuilen en marquetrie ingelegd.met bronzen slinger.46x22x13cm. (deksel aan achterkant van uurwerk is niet origineel).
Driedelig 19e eeuws klokkenstel met albast en koperwerk. 49x28x13cm. en 2x 39x32x11cm. Cond.: G
Grote figuren pendule, eind 20e eeuw,brons en messing verguld,halfuurslag op een bel, slinger ontbreekt. h.59cm.,L.76cm.
Franse klok ook wel osseoog genoemd. ca. 1880, met beschilderde wijzerplaat, loopt goed. 45x37x13cm.
19e Eeuwse Bouille pendule met precisieslinger. Koperinlegwerk met parelmoer. Kleine beschadigingen 50x12x27cm. Cond.: G
Driedelig bisquit porseleinen klokkenstel 20e eeuw. 25x22x8cm en 2x 29x18x11cm. Cond.: U
Geheel messing Frans lantaarnklokje ca. 1950 met Frans uurwerk. Loopt goed en met originele sleutel 17x6,5x6,5cm.
Goudkleurige kartelklok gemaakt van gietijzer. Klok heeft bovenop 2 putto's. Uurwerk is Duits met 2 bellen. Loopt goed met sleutel. Eind 20e eeuw. Cond.: G
Duitse vrijslinger ca. 1900. Notenhouten kast met kerfsnijwerk. Lenzkirch uurwerk, middendeel wijzerplaat vervangen 85x37cm.
Regelateur in eikenhouten kast ca. 1900/1920. Klok loopt goed en de kast is gaaf. De 3 ruitjes van de klok zijn facet geslepen. Uurwerk heeft een gongslag. 80x35x15cm.
Franse klok Systeme Brevete van messinghout met beschilderde wijzerplaat, zeldaam. Goedlopend
Eikenhouten wandregelateur 30-er jaren van het merk Kienzle Duitsland met gongslag. 62x31x12cm. Cond.: G
Porseleinen wandklokje met slinger en gewichten eind 19e eeuw met wekker-uurwerk. Porselein is gaaf, emaille is beschadigd 19x12x10cm.
Antieke regelateur in notenhouten kast. Compleet met kuif ca. 1890. 95x40x19cm. Cond.: G