Kersenhouten penantkastje. Frans biedermeier ca. 1860. 81x93x45cm.
Mahoniehouten dienblad in de Engelse stijl met messing hoekstukken afgewerkt. Eind 20e eeuw, dienblad is van een goede kwaliteit. 62x47cm.
Handgeknoopt Perzisch tapijt met mooie lichte kleuren 140x173cm. Cond.: G
Eikenhouten bijbelstandaard op 3-spant 2e helft 20e eeuw. 100x50x35cm. Cond.: G
Ronde Biedermeier tafel ca. 1850 met 3-spant poot en massief mahonie blad.
Eikenhouten bordenrek Hollands ca. 1880. Compleet gesneden aan beide zijkanten. 2 Mannenfiguren uitgesneden 118x43cm. Cond.: G
Art deco boekenkast, ca 1925, omgeving Darmstadt Werkstätte. Compleet ingelegd met verschillende houtsoorten.
Hollandse notenhouten salontafel Willem III met spinnepoot ca. 1860-1880. De randen zijn allemaal gezwart 56x126x98cm. Cond.: G
Zwart gelakt etagere tafeltje met handbeschilderde tableaus (bloemen en landschap) eind 19e eeuw. Met koper beslagen ornamenten 97x62x47cm. Cond.: U