Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G
Eikenhouten Engelse secretaire met opzet en glas. 20e eeuw met 3 laden. 215x73x43cm. Cond.: G
Massief iepen boekenregaaltje, eind 20e eeuw, Cond.: G 130 x 54 x 33 cm.
Armleunstoel van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.
Eikenhouten 3- laden commode, Duitsland omstreeks 1880. H82x97x54 cm.
Prisma zakkroonluchter compleet behangen met glas 20e eeuw. Met 6 fittingen 120xø55cm. Cond.: G
Grote Prisma lamp met 8 armen die compleet behangen zijn. 20e eeuws. 95xø85cm. Cond.: G
7 Barkrukken in barokstijl 21e eeuw, gezwart houtwerk, met klein kroontje, goede blauwe bekleding.
104x43x50 c.
Mahoniehouten wijntafeltje met marqueterie inlegwerk Hollands 19e eeuw 52ø30cm.
Massief mahoniehouten Engelse klaptafel begin 19e eeuw. 107(130)x70x52cm.
2 Massief mahoniehouten etagere bijzettafeltjes in de Engelse stijl. Beide met 1lade, eind 20e eeuw. 61x56x56cm. Cond.: G
Essenhouten Hollandse empire stoel met gevlochten zitting. begin 19e eeuw. 83x54x44 cm.
Eikenhouten Gotisch klepbankje,zitvlak heeft 3 strakke panelen,rug heeft 3 uitgewerkte panelen. Klep is voorzien van smeedijzere beslag. Begin 20e eeuw. H.96x120x45cm. Cond:G
Gietijzeren plantentafel,eind 19e eeuw,deels verguld,met 2 gedeeltelijk opengewerkte plateaus,met figuren, 1 poot gebroken.H 75 cm.
Bronzen kroonluchter met glas behangen. 3 fittingen eind 20e eeuw 70xØ32cm.