Mahoniehouten Biedermeier bijzettafeltje. Hollands ca. 1860 met gecontourneerd blad. 75x52x40cm. Cond.: U
Massief eikenhouten Duits hangkastje met 1 deurtje met snijwerk. Aan de voorkant met halve zuilen, mooie koplijst, onder met 4 knoppen en kuifje versierd. ca. 1880, 46x22x60cm.
Engels wortelnoten nachtkastje. Massief mahonie met wortelnoten belijmd. Nachtkastje in perfecte staat, topkwaliteit. 85x40x36cm. Cond.: G
Engelse wortelnoten kaptafel. Massief mahonie met wortelnoten belijmd. Onderstel heeft 4 lades en 2 deurtjes. Bovenstuk heeft 2 lades en een draaispiegel met facet geslepen spiegel. Begin 20e eeuw. 16...
Engelse mahoniehouten etagere wangentafel 19e eeuws. 2 Schappen, 2 laden en 2 opklapbare bladen aan de zijkanten 92x42x57,5cm (105cm uitgeklapt). Cond.: G
Antiek eikenhouten kruiwagen begin 20e eeuw. In zeer goede conditie. 200x95x63cm.
bruinbeschilderd vurenhouten linnenkastje Hollands Biedermeiere ca. 1880(kindermeubeltje), 58x44x18cm.
Moderne oorfauteuil met geruite stof en houten pootjes, 97x80x90cm. Cond.: G
Notenhouten Engelse-stijl eettafel met 4 bijbehorende stoelen. De stoelen zijn bekleed met treipstof. 74x144x104cm. Cond.: G
Nieuwe jasmijnwitte grutterskast in antieklook, 208x52x115cm. Cond.: U
mechelse eikenhouten spiegel met snijwerk. O.a; 2 uitgesneden koppen ne getorste zuiltjes 19e eeuw. Mist onderaan 1 stukje 61x84cm. Cond.: G
Engellampje, bronskleurig engeltje van kunststof die een lamp vasthoudt 21e eeuw. Cond.: U
Mahoniehouten vitrine in Engelse stijl eind 20e eeuw. Vitrine heeft 2 glazen schappen en onderin 1 schap met spiegel. Het glas in de deur is facet geslepen. Vitrine is van zeer goede kwaliteit 143x81x...
Notenkleurig 6-hoekig theekastje op wieltjes met los afneembaar dienblad. In alle hoeken zit een klepje om binnenin het meubel te komen. Eind 20e eeuw 75x57x57cm. Cond.: G
Kapitale pastoorskast Holland ca. 1780 op gedraaide bolpoten. Plintlade in voetlijst, zware koplijst. 210x66x175cm. Taxatiewaarde: € 4.000,-
Mahoniehouten 3 laden Engelse minicommode begin 20e eeuw. 37x32x28cm. Cond.: G
Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.
Engels notenhouten po-kastje, 19e eeuw, met orgelgebogen voorkant. 45x46x42 cm.
Engelse antieke trommeltafel,mahoniehout, met lederen bekleding op blad en bronzen ornamenten. 1 potje gebroken is wel aanwezig. 70 x ø71 cm.
Engelse halvemaan wandtafel,19e eeuw,mahonie gefineerd met marmeren blad. 73x90x47 cm.
Mahoniehouten klepsecretaire Engeland ca. 1900. 3 Grote en 2 kleine laden. Binnenwerk met vakindeling, poten ontbreken. , H104x115x47 cm.
Antiek Engelse mahoniehouten stoel met mooie bekledeing ca. 1900. Cond.: G
Eikenhouten bonheur Holland met notenhouten opgelegd, ca. 1860, bovendeel met gebogen kap, 200 x 106 x 50 cm.
2 Engelse nachtkastjes ca. 1970. Mahonie met messing inlegwerk. Onder het blad zit een uitschuifblaadje. 62x56x32cm. Taxatiewaarde: € 1.200,-
Wortelnoten secretaire, Engels ca. 1900 met gebogen poten en fraai interieur. 106 x 81 x 44 cm.
2 Stoelen beukenhout noten gekleurd, ca.1870 met rieten zitting. 85x48x40 cm.
Massief mahoniehouten wandhangkastje met 1 deurtje begin 20e eeuw. 58x70x16cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1970, 64x78cm. NP was 950 gulden.
Eikenhouten trollytafeltje met 2 plateaus ca. 1920 72x63x40cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engelse Victoriaanse armleunstoel met snijwerk in de kroon en gecapituneerde rug. Stoel is recentelijk opnieuw bekleed, 100x61x63cm. Cond.: G
Massief Engels eikenhouten tafeltje met getorste poten ca. 1900 72x60x40cm. Cond.: G
Modelkastje Holland 1850. Deels massief eiken, 2 deurtjes met binnenin 2 laden, zeer fraai. 43x37x15cm.
Massief mahonie Grunder bijzettafeltje met 2 etages ca. 1880 71x58x34cm. Cond.: G
Eikenhouten 3- laden commode, Duitsland omstreeks 1880. H82x97x54 cm.
2 Identieke mahoniehouten Louis -Phlippe stoelen ca. 1860 met goede stoffering, 100x64x60cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten speeltafeltje Engels 19e eeuw. Cond.: G
Massief mahoniehouten Engelse klaptafel begin 19e eeuw. 107(130)x70x52cm.
Eikenhouten secretaire Empire Holland 1820. Massief eiken met konische poten. 3 Grote laden, bovendeel eveneens met 3 laden, origineel beslag. H136x124x49 cm.
Mahoniehouten eethoek met 6 stoelen. Mahonie tafel met dubbele poot, 6 stoelen van mahoniehout met rode stoffering.
Grenenhouten beschilderde kist. Voorkant met getorste panelen. Zijkant met smeedijzeren handgrepen 52x105x54cm.
Mahoniehouten Engels trommeltafeltje 20e eeuw. Cond.: G
Mahoniehouten Engels trommeltafeltje 20e eeuw. met lederen bekleding. Cond.: G
Eikenhouten bureau met bureaustoel. bureau komt uit een oud postkantoor ca. 1920. Bureau heeft 9 lades en 2 uittrekbare werkbladen. Bureaustoel Henry Deux ca, 1880 78x158x62cm. Cond.: G
Frans bistrosetje ca. 1900, tafel, 4 stoelen en een bankje. Opklapbaar Cond.: G
3 Meubeltjes o.a; 1x beukenhouten klapstoel met webbing zitting. 1x mahonie tafeltje Sheratonstijl op 3-spant. 1x 20-er jaren plantentafeltje
Eikenhouten halspiegel van eikenhout 20-er jaren. Facet geslepen spiegeltjes 120x70cm. Cond.: U
2 Massief eikenhouten bedden. 1x Licht eiken midden 20e eeuw. 1x Donker eiken 20-er jaren. Cond.: G
Antiek teakhouten kistje met messing banden en nagels afgezet, ca. 1900, slot en 1 handgreep ontbreken, 60x28x31cm.
Massief eiken baroksecretaire Duits omgeving Bodensee 1780. Klep en deuren met verlijste panelen en snijwerk. Binnenwerk met veel laadjes 138x120x51cm.
Bijzettafeltje met 12 tegels, eikenhouten onderstel. 54 x 40 x 63 cm.
4 Stoelen van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.
Armleunstoel van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.
Armleunstoel van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.
Handegeknoopte kamelentas 65x62cm. gebruikt als kleedje. 1x handgeknoopt Perzisch kleedje met 2 sterren 64x53cm. 1x Kussen 36x36x6cm.
Handgeknoopt Perzisch antiek tapijt begin 20e eeuw 113x71cm. Cond.: G
3 Handgeknoopte Perzische kleedjes 52x47cm., 44x37cm en 55x35cm.
Kapitale teakhouten kussenkast, Holland omstreeks 1900 met gerilde staande pilaren en zware koplijst.
Mahoniehouten Engelse breistoel met snijwerk in de kroon, ca. 1860. Met goede bekleding en gecapituneerde rug, 94x57x63cm. Cond.: U
Chesterfield voetenbank met rundleer en mahoniehout, in nieuwstaat, 67x41x44cm. Cond.: U
Mahoniehouten gestoffeerde voltaire Louis Philippe, ca. 1870, 110x68x60cm. Cond.: G
Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 106x94x88cm. Cond.: U
Gezwart houten rooktafeltje met toebehoren. 2 Messing afneembare bladen met daarbovenop een asbak en schaaltje op voet. Alles compleet geëtst, 57xø45cm. Cond.: R
Tropisch houten sieradenkistje met een openslaand deksel. 2 Laden achter de deurtjes. Verder compleet afgezet met messing beslag ca. 1970, 20x30x20cm. Cond.: G
Halve maanvormige antieke wandtafel van mahonie met inlegwerk, Louis Seize stijl, moet worden gerestaureerd, 76x70x38cm. Cond.: R
Hindelopen beschilderd wandmeubel, aan beide zijden een deurtje en een lade, ca. 1880, beschildering ca. 1950, 76x86x35cm. Cond.: G
Grenenhouten wit meidenkastje met lade. Holland ca. 1880, 107x85x40cm. Cond.: G
Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 100x89x94cm. Cond.: U
Ovale tafel met 4 stoelen, Biedermeier ca. 1860. Tafel op 4-spant (92xø125), stoelen voorzien van snijwerk met bloemendecor.
Massief eikenhouten kapitale dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...
Engelse wingchair met moderne bekleding. 20e eeuw, 101x86x98cm. Cond.: U
Oude armleunstoel van beukenhout met rode bekleding en koperen spijkers, 50-er jaren, 89x67x56cm. Cond.: U
Rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers en mahonie poten, incl. 8 kussens, in nieuwstaat, 190x85x95cm. Cond.: U
Beschilderd antiek etageretafeltje met Chinese voorstelling en parelmoer inlegwerk, 19e eeuw, 78x66x45cm. Cond.: U
Hollandse mahoniehouten theestoof met band ingelegd en koperen bak (gaatje in de bak), 19e eeuw, 41xø38cm. Cond.: G
Chesterfield rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers, in nieuwstaat, 217x103x82cm. Cond.: U
Antieke zwartgelakte Biedermeier schommelwieg met hemel, 19e eeuw, 117x185x56cm. Cond.: G
Notengefineerd Engelse commode, 20e eeuw, Chippendale stijl, 72x86x42cm. Cond.: U
Eikenhouten bidstoeltje, uitklapbaar met vlechtwerk, ca. 1900, 89x50x44cm. Cond.: G
Massief eiken Hollands naaitafeltje, Art Deco, 73x50x30cm. Cond.: U