Oude kris met originele houten schede. Indonesië 50-er jaren, 62cm. Cond.: G
Silver plated champagnekoeler met 2 oortjes gemerkt Culmore 21e eeuw. 20x19x15cm. Cond.: G
Antiek tinnen maatbeker ca. 1820, onderkant gemerkt N.C. 14,5x11x8cm. Cond.: G
2 Oude klapbrillen met handvat ca. 1900, 1x zilverkleurig 14cm., 1x koperkleurig 17,5cm. Cond.: G
Tinnen kraantjeskan ca.1900 1 pootje van rechaud mist.. H.38 ø13 cm.
Mapje met oorlogspostkaarten. 5 Kaarten met Hitler, Mussolini, Churchill, Eisenhower, Stalin, zeldzaam ongestempeld 14,5x9cm. Cond.: U
Blikken Hausser geschut, Duitsland,begin 20 eeuw, 16x8x6 cm.bespeeld. Cond:G
5 Diverse gietijzeren heksenketeltjes, diverse afmetingen, Cond.: G
Blikken geschut Duitsland begin 20e eeuw,(wiel afgebroken)bespeeld. 11x5x5 cm., Cond:R
Zilverkleurig schilderijen-ezeltje in de barokstijl 21e eeuw. 40x19x12cm. Cond.: U
Doos diversen, begin 20e eeuw,o.a. weegschaal,emaille zeeprekje, krukje
32 Oude postkaarten van Berlijn en Rotterdam in oorlogstijd WO II, ongestempeld 14,5x9,5cm. Cond.: U
Grote doos met divers speelgoed, spelletjes en decoratieve artikelen. Cond.: U