Tinnen fruitschaal op pootjes 2e helft 20e eeuw. 10xø32cm. Cond.: G
Het Twentsch volkslied door Gerard van Haeften, litho op papier, 45x57cm. Cond.: G
2x Roco V200 054 Dieselloks, Deutsche Bundesbahn. Beide in goede staat
Blikken luchtalarm verlichting, Duitsland WO II, bespeeld. 7.5x10x9 cm.
Inktstel majolica ca. 1880, scharnierdeksel met messing ring. Porseleinen inktpot, van binnen gaaf, houder met haarscheur. H.13 x 18.5x18.5 cm.
Gietijzeren bord (Ø33cm.) met bijbelse voorstelling, "St. Joris met draak", eind 20e eeuw. Cond.: G
3 Delen oud tin o.a; tinnen kruik 20-er jaren, 1x grote tinnen maar 20-er jaren, 1x tinnen beker 19e eeuws. Cond.: G
Oud fotoalbum met bewerkte foto's beschilderd door G.Roelfsema te Hengelo, 39x28 cm.
Map met beschilderde foto's en prenten door de Heer G.Roelfsema. Cond:G