This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

04. Juliveiling 2010

Auction on Friday, July 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Aardewerken fruitservies
Result: 50 EUR

Aardewerken 5-delig fruitservies Bavaria eind 19e eeuw, blauw met gouden omranding en diverse fruitmotieven. Grote schaal (27,5x27,5x5cm.), bordjes (ø20cm.). Cond.: G

2 Japanse rijstkommen
Result: 50 EUR

2 Japanse rijstkommen blauw/wit, eind 19e eeuw, 5,5xø14cm.

Borstbeeld van gips
Result: 45 EUR

Borstbeeld van gips van een meisje met gevlochten haar. H.:44cm.

3 Delen glaswerk
Result: 45 EUR

3 Delen glaswerk met zilver e.o.silver plated,19e eeuw (stop van karaf beschadigd) H.10-31 cm.

8 kantig imaribordje
Result: 40 EUR

8 Kantig imaribordje. japans 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen, 20x20x13,5cm. Cond.: G

Bavaria buste + presse papier
Result: 40 EUR

1x Witte vrouwenbuste van Bavaria (14x10x6cm.), 1x beeldje van een hond liggend op een kussen (8x10x5,5cm.). Cond.: G

Divers Chinees porselein
Result: 40 EUR

Divers Chinees porselein. 9x 8-hoekige schoteltjes, 2x kop en schotels, 2 capucijner deksels, 1 capucijner bakje zonder deksel, 2 imari schoteltjes, 1 kopje, 1 schoteltje. 18e en 19e eeuws, meeste met...

3 Japanse kopjes ca. 1900
Result: 40 EUR

3 Japanse kopjes ca. 1900, 1x met vlinders, 2x met draken en bloemen 8,5xø8cm. Cond.: G

Kristal kaasstolp+beschuithouder
Result: 40 EUR

2 Delen kristal,1x beschuithouder op onderschotel 23xø20cm.,1x kaasstolp 21xø23 cm.Wilhelmina kristal

2 Kutani vaasjes
Result: 40 EUR

2 Kutani vaasjes 19e eeuws met figurenmotief 15,5xø7,5cm. Cond.: G

3 Majolica borden
Result: 40 EUR

3 Italiaanse majolica hangborden 20e eeuw. Ceramica De Alcora 2xø34cm 1xø31cm. Cond.: U

2 Kristallen koektrommels
Result: 40 EUR

2 Kristallen koektrommels met zilveren hengsel 20e eeuw 20xø12cm. en 22xø13cm. Cond.: U

Imari bord
Result: 35 EUR

Grote imari schaal eind 20e eeuw met bloem- en vaasdecor 9xø42cm. Cond.: G

3 Kopjes
Result: 35 EUR

3 Blauwe Chinese kopjes met figurendecor 18e eeuws 4,5xø6,5cm. Cond.: G

6 Roemers
Result: 35 EUR

6 Roemers met stervormig slijpsel ca. 1920.

Copier, vaas
Result: 35 EUR

Kantige Copier leerdam vaas, gemerkt C.L. 12,3xø12cm. Cond.: U

Italiaanse vaas
Result: 35 EUR

Grote keramiek vaas, vermoedelijk italiaans 32xø26cm. Cond.: U

6 Delfts blauwe borden
Result: 30 EUR

6 Diverse blauwe borden o.a; 1x blauw bord met jagers en wild zwijn gemerkt Royal Sphinx Masstricht ø30cm. 1x jager en hond gemerkt Bosch ø25cm. 1x Bord met molen aan water ø23,5cm. 1x Appelplukkers i...

3 Kastkommen Petrus Regout
Result: 30 EUR

3 Petrus Regout aardewerken kastkommen gemerkt SANA, met Aziatisch decor, 1 met grote haarscheur, ca. 1920, 8,5xø16cm.

4 Chinese schotels
Result: 30 EUR

4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G

Imari bord
Result: 30 EUR

Grote imari schotel eind 20e eeuw met bloem- en vaasdecor ø35cm. Cond.: G

Herrijzingsbord
Result: 30 EUR

Aardewerken herrijzings-/herinneringsbord van Fa. P.V.D. Ivorawerken Gouda. Uitgave C. Fortmann Den Haag nr. 154 met voorstelling van Nederland in 1918/1919. ø28cm. Cond.: U

Lladro, Pierrot
Result: 30 EUR

Porseleinen Lladro, pierrot 27x20x16cm. Cond.: U

6 Kop en schotels
Result: 30 EUR

6 Kop en schotels gemerkt Societe Ceramique Maastricht, handbeschilderd met bloemdecor ca. 1900. Schotels: 2,5xø13cm. Koppen: 6xø7cm.