Aardewerken 5-delig fruitservies Bavaria eind 19e eeuw, blauw met gouden omranding en diverse fruitmotieven. Grote schaal (27,5x27,5x5cm.), bordjes (ø20cm.). Cond.: G
3 Delen glaswerk met zilver e.o.silver plated,19e eeuw (stop van karaf beschadigd) H.10-31 cm.
8 Kantig imaribordje. japans 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen, 20x20x13,5cm. Cond.: G
3 Japanse kopjes ca. 1900, 1x met vlinders, 2x met draken en bloemen 8,5xø8cm. Cond.: G
2 Delen kristal,1x beschuithouder op onderschotel 23xø20cm.,1x kaasstolp 21xø23 cm.Wilhelmina kristal
3 Italiaanse majolica hangborden 20e eeuw. Ceramica De Alcora 2xø34cm 1xø31cm. Cond.: U
2 Kristallen koektrommels met zilveren hengsel 20e eeuw 20xø12cm. en 22xø13cm. Cond.: U
Grote imari schaal eind 20e eeuw met bloem- en vaasdecor 9xø42cm. Cond.: G
3 Petrus Regout aardewerken kastkommen gemerkt SANA, met Aziatisch decor, 1 met grote haarscheur, ca. 1920, 8,5xø16cm.
4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G
6 Kop en schotels gemerkt Societe Ceramique Maastricht, handbeschilderd met bloemdecor ca. 1900. Schotels: 2,5xø13cm. Koppen: 6xø7cm.