Chris Hammers (Andijk 1872 - 1965 Nijmegen), olieverf op linnen, landschap bij avond met vissers 47x70cm. Cond.: M
Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en aardewerk 70x60cm. Cond.: G
Johannes Cornelis Pabst (Den Haag 1853 - 1943), aquarel op papier, landschap haagse school, 35x25cm. Cond.: U
A.J. van Prooijen, pendant, olieverf op mahonie paneel., jongetje met bezem in de sneeuw, meisje met kruiwagen in het koren. 12.5 x 21 cm. Cond: U
Hetty Broedelet (Hester Henkes Delfshaven 1877 - 1966 Deventer), olieverf op paneel, vaas met bloemen 25x32cm. Cond.: G
Bert Alers, landschap met koeien, 40x50cm. Cond.: U
M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U
Lorje 1978 (Enschede), olieverf op linnen, eendje boven een plas 50x70cm. Cond.: U
Josef Dederichs (1873-1948/58),olieverf op paneel, Venetiaans kanaal met gondelvaarder,60 x 50 cm.
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, witte rozen 35x30cm. Cond.: U
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier 58x38cm. Cond.: U
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), aquarel op papier, "Ballonverkoopster" 31x23cm. Cond.: U
Frits Goosen, olieverf op linnen, polderlandschap met vee 18x24cm. Cond.: U
Fried Pal (1893 - 1976), olieverf op linnen, Maxime in Parijs, 60x80cm. Cond.: U
Lorje 2003 (Enschede), olieverf op linnen, winterlandschap 35x45cm. Cond.: U
Lorje 2003 (Enschede), olieverf op linnen, winterlandschap 40x50cm. Cond.: U
J.C. Meerburg (Gorinchem 1881 - ), olieverf op paneel, landschap met boerderij 31x21cm. Cond.: U
Will 1940, olieverf op linnen, stilleven met fruit 37x28cm. Cond.: U
Simon Twint (1937 Amsterdam), zeegezicht met figuren 30x40cm. Cond.: U
Jan Jurriën Moolhuizen (1900 Beilen - Amsterdam), olieverf op linnen, Frans landschap, 50x70cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier, Chess in quadruplicate 1972 25x25cm. Cond.: U
Gesigneerd R. Wouters, olieverf op linnen, kade met schepen en vissers, 120x80cm. COnd.: U
Andre Derain (1880 - 1954), "Femme", kleurenlitho
Grote Engelse litho met prachtige wortelnoten lijst, voorstellingen van paarden, 77x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, interieur met sexy dame 60x90cm. Cond.: U
B.J.van Hove (1790 - 1880 Den Haag), aquarel op papier, stadagezicht met ophaalbrug 34x24cm. Cond.: U
Fedor van Kregten (1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met herder en schapen bij avond, 36x50cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, herfstlandschap 1943 40x50cm. Cond.: U
2 Werken van Richard Matouschek (1920 - 1976 Wenen ), olieverf op paneel, impressie van landschappen 33x26cm. Cond.: U
Raadsveld 84, 216/225, litho op papier, panda, 45x64cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, H.J. Weissenbruch?, olieverf op paneel, 19e eeuw, in originele ongerestaureerde staat 27x21cm. Cond.: G
Wassily Kandinsky (1866 - 1944), "Improvisation 7", houtsnede uit 1911, rechtsonder gemonogrammeerd. 13,5x19cm.
Gesigneerd W. Nitzsche, pastel op papier, rivierlandschap met bomen, 50x60cm. Cond.: R
Gerard van Vliet (geb.1880 Amsterdam), pastel op papier, boerderij met figuren, 50x34cm. Cond.: U
Aly Bouw van 't Spijker (Delden), acryl op paneel, surrealistisch landschap, 60x80cm. Cond.: U
J.A. ten Hoopen (22-4-1930), gemengde techniek, afbraak raadhuis Enschede 14x22cm. Cond.: U
Karel Cornelis van Tilburg (1885 - 1961 Haarlem), olieverf op paneel, riviergezicht met vrouwtje 34x22cm. Cond.: U
Yvonne oude Elferink, aquarel op papier, Twents landschap met ganzen, 50x70cm. Cond.: U
Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, winterlandschap, 99x36cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, interieur met naaiende vrouw, 40x50cm. Cond.: G
Kasparus Karssen (Amsterdam 1810 - 1896 Biberich), gemengde techniek, stadsgezicht 32x25cm. Cond.: U
W. Hagenhout 1934, "viooltjes", olieverf op paneel, 24x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren, olieverf op karton, Indonesië 34x50cm. Cond.: U
B.H. Bolink, (1876 Deventer - 1950 Enschede), olieverf op linnen, 60x80cm. Cond.: U
Gesigneerd Arie Knikker, olieverf op linnen, boerderij met bloeiende appelboom, 30x40cm. Cond.: U
Willem Korteling (Deventer 1889 - 1927), olieverf op linnen, landschap met knotwilgen en koeien 32x43cm. Cond.: G
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), gemengde techniek op papier, "Malabar spreeuw" 40x50cm.