Grote Engelse litho met prachtige wortelnoten lijst, voorstellingen van paarden, 77x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, interieur met sexy dame 60x90cm. Cond.: U
B.J.van Hove (1790 - 1880 Den Haag), aquarel op papier, stadagezicht met ophaalbrug 34x24cm. Cond.: U
Fedor van Kregten (1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met herder en schapen bij avond, 36x50cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, herfstlandschap 1943 40x50cm. Cond.: U
2 Werken van Richard Matouschek (1920 - 1976 Wenen ), olieverf op paneel, impressie van landschappen 33x26cm. Cond.: U
Raadsveld 84, 216/225, litho op papier, panda, 45x64cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, H.J. Weissenbruch?, olieverf op paneel, 19e eeuw, in originele ongerestaureerde staat 27x21cm. Cond.: G
Wassily Kandinsky (1866 - 1944), "Improvisation 7", houtsnede uit 1911, rechtsonder gemonogrammeerd. 13,5x19cm.
Gesigneerd W. Nitzsche, pastel op papier, rivierlandschap met bomen, 50x60cm. Cond.: R
J.A. ten Hoopen (22-4-1930), gemengde techniek, afbraak raadhuis Enschede 14x22cm. Cond.: U
Karel Cornelis van Tilburg (1885 - 1961 Haarlem), olieverf op paneel, riviergezicht met vrouwtje 34x22cm. Cond.: U
Yvonne oude Elferink, aquarel op papier, Twents landschap met ganzen, 50x70cm. Cond.: U
Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, winterlandschap, 99x36cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, interieur met naaiende vrouw, 40x50cm. Cond.: G
W. Hagenhout 1934, "viooltjes", olieverf op paneel, 24x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren, olieverf op karton, Indonesië 34x50cm. Cond.: U
B.H. Bolink, (1876 Deventer - 1950 Enschede), olieverf op linnen, 60x80cm. Cond.: U
Gesigneerd Arie Knikker, olieverf op linnen, boerderij met bloeiende appelboom, 30x40cm. Cond.: U
Willem Korteling (Deventer 1889 - 1927), olieverf op linnen, landschap met knotwilgen en koeien 32x43cm. Cond.: G
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), gemengde techniek op papier, "Malabar spreeuw" 40x50cm.