Afrikaans houten beeld van een zittende man, 50x17x13cm. Cond.: G
Bronzen beeldje voorstellend een heer die een dame de trap opdraagt 21e eeuw 22x14x7cm. Cond.: G
Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.
Bronzen beeld van een naakte jonglerende dame. gesigneerd CH. JR. Coline, eind 20e eeuw. geheel staand op een marmeren voet 51x24x18cm. Cond.: G
Beeldje van een zittende vrouw op een wit marmeren sokkel. Gemaakt van een tin legering en brons gepatineerd eidn 20e eeuw. 11x7x7cm.
Bronzen beeld van een vrouwfiguur, voorstellend "De Sprokkelaarster", gemerkt Societet des Bronzes a Paris 46x18x15cm..
Bronzen jachthond met fazant in de bek staand op zwart marmeren voet eind 20e eeuw, 16x20x8,5cm. Cond.: G
2 Bronzen, gedeeltelijk vergulde, portretbusten van manfiguren Frans 19e eeuw. 12cm.
Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G
Bronzen sculpture voorstellend dame met mand in de arm en gans aan haar zijde. Het geheel staat op een marmeren voet 21e eeuw. 22xø12cm. Cond.: G
Bronzen adelaar, gesigneerd G. Klint eind 20e eeuw, Beeld staat op een grote zwarte marmeren sokkel. Cond.: G H.52cm., voet H20x16x17 cm.
Bronzen sculpture voorstellend jong meisje staand op kruk genaamd Valente 21e eeuw. Beeldje is doormidden, moet gerepareerd worden. 29x6,5x6,5cm. Cond.: G
Borstbeeld. Origineel nagietsel van Auguste Rodin(1840-1917) in kunststof, daarna brons gepatineerd met origineel certificaat. Edition museumsgalerie 391/499. 54x30cm.
Bronzen sculpture van Henneman 1995, nr. 9 van de 10. Voorstellend man en vrouw. 49x23x3cm.
Gepatineerd bronzen beeld van mannelijk figuur voorstellende "De Smid" ca. 1930. Materiaal: compositie 35,5x15x13cm.
Marmeren schaal met op de rand een beeldje van bronzen eland. Frankrijk ca. 1900 12xø30cm.
Grote bronzen sculptuur voorstellende indiaan in gevechts tenue, op marmeren voet. Eind 20e eeuw.
Bronzen abtrakte sculptuur en een sigarenrokende man. geheel rustend op een marmeren voet. 21e eeuw, gesigneerd Wayme Flagstaff, Cond.: U
Houten sculptuur van een neerdalende duif, Heilige Geest, ornament van klankbord van een preekstoel ca 1700. Cond.: G 20xø68cm.
Lindenhouten Chinese beschilderd boedhha figuur zittend op een console, ca. 1850, H.:52cm.
Origineel baccarat vaasje met bronzen voet en daaromheen een verschuifbare schaal met bladgouddecor. 18xø13,5cm. Cond.: U
Bronzen sierschotel met jachtvoorstelling Japans 19e eeuw ø37,5cm. Gestempeld Des Bronzen Brumel
Bronzen waterspugende eend ond.gesign.20e eeuw,brons groen gepatineerd H.12.5cm., L.23 cm.
Bronzen vijzel ca. 1860-1880 12xø13,5cm (stamper is 22cm.), Cond.: G