Mooie grote bronzen hertebuste op sokkel eind 20e eeuw, gesigneerd Barye Cond.: G
2 Vroege houten beeldjes uit India met originele beschildering met enkele beschadigingen(waarschijnlijk uit een altaar). 30x11x5cm. en 27x6x4cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur van een staande vrouw bij zuil vastgeketend aan een ketting eind 20e eeuw. Gesig. Captive 13x13x40cm.
Bronskleurig figuur ca. 1900 Jugendstil invloed. Gesigneerd Holbot? H.:70cm.
Bronzen sculptuur van een fotograferende man met camera in de hand. 21e eeuw, gesigneerd Wayne Flagstaff, Cond.: U
Afrikaans houten beeld van een staande man, 68x14x14cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een bronstig hert. Frankrijk 19e eeuw, stukje van gewei mist. 32x33x15cm.
Houten beeldje met 3 fantasiefiguren, 39,5x17x7cm. Cond.: G
Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31x17x12cm. Cond.: G
Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt na 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.
Bronzen beer, 21e eeuw gepatineerd op een ovale marmeren sokkel. H.22cm.
Bronskleurige figuur, opa met kleinzoon aan het voorlezen. gesigneerd Mat Wanders.
Bronskleurige figuur, oma met kleinzoon aan het voorlezen. gesigneerd Mat Wanders.
Bronzen figuur van een spaarzaam geklede vrouw leunend tegen een zuil. Eind 20e eeuw. ca. 30cm.
Bronzen pronkvaas op marmeren voet, eind 20e eeuw, Jugendstil invloed,
Abstract figuur, dame in zittende houding op voetstuk. Massief hardhout palisander eind 20e eeuw. 28cm.
Bronzen sculptuur op marmeren voet, voorstellende dame met fruit, gesigneerd Hofer, ca. 1900, H.: 33cm.
Houten sculpture van een Aziatische man die water haalt 20e eeuw 31x18x9cm. Cond.: G
Tropisch houten sculpture van 2 vogels zittend op een boomstronk 20e eeuw. 27,5x12x13cm. Cond.: G
Tropisch houten beeld van een Balinese dame 20e eeuw. Gesigneerd A. FATIMAH 40x24x10cm.