Bronzen figuur, vrouwelijk naakt, eind 20e eeuw, 35x16x16cm.
Bronzen golfspeler 21e eeuw,op een ronde marmeren voet. H.26 cm.
Bronzen beeld, voorstellende 2 olifanten in gevecht. Staand op marmeren sokkel 21e eeuw 32x49x15cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een zittende vrouw met pot, 16,5x10x10cm. Cond.: G
Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.
Bronzen sculpture van een jongen met bloem, eind 20e eeuw, H.:46cm.
Paar bronskleurige figuren ca. 1900., man en een voruw, gesigneerd G. Coudray 36cm. Cond.: U
Bronzen sculptuur van een mijnwerker met lamp op houten voet, Gesigneerd Hubert eind 19e eeuw, H.:25cm. Cond.: U
Bronzen harlekijn met hoge hoed en puntmuts. Gesigneerd L. Mignon met gietstempel Bruxelles. H.: 53cm.
Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau. H.: 42cm. Cond.: U
Bronzen buste van een vrouw met edelkraag, gesigneerd Van der Straeten, H.: 41cm.
Grote porseleinen Guan Yin eind 20e eeuw, ivoorkleurig, patron van het medeleven.
Porseleinen figuur, ivoorkleurig, Guan Yin, god van het medeleven 35cm.