Militaire kaartentas met gradenbogen. 1904 Nederland. Afmeting: 25 x 26,5 cm. In redelijke staat.
Drie antieke kruitmaatjes van messing met mahonie grepen, met maatvoeringen. In goede staat.
Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.
Oude U.S. bajonet. 'LI.F.H.'. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Italiaans 'Corsica' klapmes met benen beschilderde heft, en tekst op lemet 'Vendetta' etc. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bajonet 1907, Nr. 23049. In lederen schede. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Duitse bajonet met zaag lemet. Voor M 98. WO II. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Set voor-oorlogse lederen militaire handschoenen. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten barometer-klok met opdraaimechaniek. Circa 1980. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Groot houten scheepsmodel op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 110 x 18 cm. In goede staat.
Bijzondere boterstolp met zilveren koe. Kristallen boterstolp met onderschotel, binnenbakje en stolp. De stolp is versierd met geëtste lijnen en meandermotief, bekroond met een zilveren knop met een l...
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoralen, ronde kralen ø 4 mm, bevestigd aan een geelgouden langwerpige sluiting met 3 bloedkoralen, 15x5mm, met fraai ei...
Zilveren loddereindoosje, 835/000, gestanst model met cartouches en krullen. 4x3x4,5cm. MT.: Fa. J.H. van der Meulen, Joure, jl.:c:1962. ca 25 gram. In goede staat
Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.
Grote bronzen kloosterbel met amor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee miniatuur doofpotten, gemerkt. Eén pijpkomfoor, 19e eeuw. Eén stoof + pannetje, circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.