This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Zilveren bloemensteker
Result: 225 EUR

Bloemensteker met ronde zilveren onderschaal, 925/000, en glazen inzetstuk voor bloemen. ø 19x13cm. MT.: Levi & Salaman, Birmingham jl.: R: 1916. In goede staat.

Duitse tafelklok, ca. 1890.
Starting price 80 EUR

Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.

Zilveren miniatuur slee
Starting price 35 EUR

Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat

Bronzen tassa met duivel met vleugels
Result: 75 EUR

19e Eeuwse bronzen tassa met de duivel. Bovenschaal mist. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.

Bakbarometer.
Result: 300 EUR

Oude Hollandse bakbarometer in 17e eeuwse Barok-stijl, echter 20e eeuw. Gemaakt van mahoniehout, met intarisa versiering. Afmeting: 119 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Klok, (Religieus)
Starting price 1.250 EUR

17e-18e Eeuwse Franse eikenhouten religieuze pendule met achtdaags uurwerk (of langer), spillegang, touwtjesslinger, originele beschildering, groot messing uurwerk. Door 'Gribelin- Paris'. Prachtig ga...

6 Zilveren theelepels
Starting price 40 EUR

Zes zilveren theelepels, 833/000, met puntbak deels getorste steel en met bladmotief uitgezaagd steeleinde. Mt.: Frank Pluut, Schoonhoven. 10 cm. ca 40 gram

WMF vaas, Plated.
Starting price 80 EUR

Grote Duitse Art Deco plated 'W.M.F.' vaas met parelmoer effect, plated en zwarte lijnen. Paar kleine krasjes. Afmeting: 31 x 16 cm ø. In goede staat.

Kolompendule, 19e eeuw.
Result: 60 EUR

Antieke kolompendule. 19e Eeuws. Overschilderd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.

Ring met granaat
Starting price 50 EUR

Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.

Zilveren eierlepel, getorste steel
Result: 90 EUR

Zilveren eierlepel, 835/000, met een deels getorste steel met puntige steel versierd met Biedermeier gravure. Mt.: P.Suur, Den Haag jl.: B: 1886. Lengte 18 cm. ca 24 gr. In goede staat.

Zilveren chatelaine met 3 signetten
Starting price 180 EUR

Zilveren chatelaine 835/000 met 3 signetten, 2 stempels en 1 sleutel MT: oa. Niekerk Schoonhoven 20cm ca 38 gr.

Zilveren morellenlepel, getorste steel
Starting price 80 EUR

Zilveren morellenlepel, 835/000, met deels getorste steel met rattenstaart en voorzien van een Biedermeier gravure. De bak is voorzien van een schenktuitje. 24 cm. ca. 53 gr. MT.: Onleesbaar jl.: Q: 1...

Engelse staande klok, mahonie.
Result: 450 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...

Documentenkist
Result: 450 EUR

Koloniale teakhouten documentenkist (kapiteinskist) met bronzen beslag, origineel slot en sleutel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 35 x 19 cm. In goede originele staat.

Porseleinen klok, Schwarzwald
Result: 225 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen pendule. Circa: 1840. Stijl, 'Jacob Petit' met Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger en halfuur-slag. Basis gelijmd. Figuur, geweer beschadigd. Afmeting: 40 x 21 x 9cm. In m...

3 Ringen, 2 gouden en 1 zilver
Result: 63 EUR

Lot met drie ringen, 2 gouden ringen, 585/000, één met roze markiesgeslepen steen en één zonder steen, Een zilveren ring, 835/000, met ovale kop met filigrainwerk en markiesgeslepen git.

Eéngewicht-klok
Starting price 180 EUR

Antieke Duitse notenhouten 'Gustav Becker' één-gewicht regulateur. Ca.: 1880. Gewichten touw is geknapt. Afmeting: 103 cm. In goede staat

Zilveren Room- en mosterlepels ed. (5x)
Result: 55 EUR

Vijf zilveren lepels, Nederlands 833/000. Drie roomlepels, 2 met graveerbewerking in de steel en 1 met een dubbel getorste steel met man met juk en 2 mosterdlepeltjes met rondlopende steel. Totaal ca ...

Beschilderd dekseldoosje
Starting price 50 EUR

Antieke Russische lakwerk tabaksdoos met arreslee en figuren decor op deksel. (binnen-in deksel gestempeld). Circa 1880. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Kristallen schaal op zilveren voet.
Result: 40 EUR

Fraaie geslepen kristallen schaal geplaatst op een zilveren voet, 833/000. Twaalfkantige kristallen schaal, met geslepen lijnen en een acouladevormige opstaande rand, bevestigd op een zilveren rond ge...

Tweedelig wildbestek in cassette
Starting price 60 EUR

Cassette met plated wild serveerbestek, met handgrepen versierd met een parelrand, guirlandes en strakke bladrand aan de kant bij de steel. 23-29 cm, in originele zwarte cassette.

Koperen melkbus met trechter, 18e eeuw
Starting price 70 EUR

Grote messing melkbus + trechter, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

Schommelstoel
Result: 3.250 EUR

Zeldzame Venetiaanse antieke grote schommelstoel in Renaissance-stijl met twee houtgestoken Marcus leeuwen, gezichten, ranken etc. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 113 x 107 x 72 cm. In goed...