Vijf Chinese porseleinen dekselpotten. 20e Eeuw. Twee gemberpotten en drie dekselpotten. Gemerkt. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Groot modern kleed door Roja Ting, 26-05-1978. Titel: 'Django Family 2015'. Gemaakt van 100% New Zealand wol. Met certificaat. In goede staat. 240x170cm.
Oud/antiek Chinees porseleinen figuur met goud decor. Circa: 1900. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...
Blauw-witte antieke Chinees porseleinen basement met draken en florale decor. Gemerkt. Afmeting: 3,5 x. 13 x 9,8 cm. In goede staat.
Postzegel verzamelalbum DAVO, 1852 - 1980. Voorste gedeelte enige zegelverzamelingen gestempeld en ongestempeld. Afmeting: 31,5 x 28,5 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands postkaarten album met voor-oorlogse postkaarten. Afmeting: 38,5 x 23 x 2 cm. In goede staat.
Drie diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Eén bronzen heilig kruis met stelpootje, één compositie metalen wolf met zuigelingen 'Ricordo di Roma' op marmeren basement, één compositie metalen Jezus met au...
19e Eeuwse Franse porseleinen pendule. Circa: 1840. Stijl, 'Jacob Petit' met Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger en halfuur-slag. Basis gelijmd. Figuur, geweer beschadigd. Afmeting: 40 x 21 x 9cm. In m...
Italiaans marmeren buste 'Firenza Italia Dolfi Bella Marian'. 20e Eeuw. Sokkel beschadigd. Afmeting: 34 x 21 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal paard. Eén maal knaagdier. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen borden met swastika's en florale decor. 17e - 18e eeuw. (twee borden met haarlijn). Afmeting: ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met florale en fruit decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 27,5 cm ø. In goede staat.
Zes oude munten, België. 50 + 100 Francs. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 2,9 -3,2 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten 'Gustav Becker' één-gewicht regulateur. Ca.: 1880. Gewichten touw is geknapt. Afmeting: 103 cm. In goede staat
Twee antieke Imari porseleinen drinkbekers. Circa: 1800. Eén beker haarscheur + chip. Afmeting: 9 x 8,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Groot antiek beeld. Circa: 1900. 'Meisje bij waterput'. 'Jeune Fille au Puits' door Henri Plé. Compositie metaal. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 1999: Pierrot. Uitgevoerd in helder kristal staand op een mat kristallen voet. Jas met drie gekleurde knopen, muts met groene pluim en op de schoenen een gele en rode pluim. 21,5x10...
Jan Schoenaker. Roosendaal 1923 - Oldenzaal. 'Atelier met kunstschilders'. Bekend glazenier die ook schilderijen maakt. Boekje ter inzage. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 46 cm. In goede staat.
Swarovski Toekan uit de serie "Crystal Paradise" (6858), uitgevoerd in Black Diamond kristal met snavel van rood en geel kristal, zittend op een houten standaard. De poten zijn van rhodium metaal, hoo...
Grote antieke Engelse keramieken vleesschotel met chinoiserie decor. Eén chip. Circa: 1900. Afmeting: 45 x 36 x 4 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Venetiaanse antieke grote schommelstoel in Renaissance-stijl met twee houtgestoken Marcus leeuwen, gezichten, ranken etc. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 113 x 107 x 72 cm. In goed...
Helmut Reuter, Duitse school. 1913-1985. 'Wandelaars in besneeuwd bos'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Duitse gerestaureerde gepolitoerde notenhouten Barok secretaire met bandintarsia. Circa: 1780. Sloten en beslag vervangen. Afmeting: 106 x 130 x 63 cm. In zéér goede staat.