This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Gouden ring met diamant
Starting price 225 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Een fijne ring met een golf bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.38 crt TW SI, in gladomzettingen. ø 56, ca 2.9 gr. Nieuw

2-Deurs kast, 1890.
Result: 290 EUR

Antiek notenhouten twee-deurskast met lades en houtgestoken deuren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 185 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.

Witgouden collier en hanger, toermalijn diamant.
Starting price 750 EUR

Witgouden collier en hanger, 585/000, met toermalijn en diamant. Venetiaans collier met ovale rozethanger met in het midden een ovaal cabouchon geslepen toermalijn, Rubelliet, 13x7mm, met een rand met...

Collier van Robijn, Smaragd en saffier
Result: 80 EUR

Collier van kleine gefacetteerde robijn, saffier en smaragden, ø3mm, met een mooi kleurverloop. Bevestigd aan een goud op zilveren karabijnsluiting, 925/000. Lengte 45 cm

H. Bader
Result: 30 EUR

H. Bader. Circa: 1930. Duitse School. 'Bergachtig landschap met rivier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Heinrich Eckstein, dorpsgezicht
Result: 40 EUR

Heinrich Eckstein. 1935. Duitse school. 'Stadsgezicht St. Johannskirche'. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 61 cm. In goede staat.

L. Garrington, 'Landschap met windmolens'.
Starting price 125 EUR

L. Garrington. 'Landschap met windmolens' (Kinderdijk). Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Citroen op tinnen bord'.
Result: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met citroen op tinnen bord'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Dubbelloops percussie.
Starting price 160 EUR

Antiek dubbelloops pistool met gravering. Circa: 1800. Gemerkt 'E.G'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

3x Messing kanon
Starting price 40 EUR

Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Militair messing signaaltoeter
Result: 25 EUR

Messing signaalhoorn. Politie of militair. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,3 cm. In goede staat.

Militaire koppelriem
Starting price 30 EUR

Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.

Antiek ijzeren kogeltang
Result: 40 EUR

Antiek ijzeren kogeltang. Van ijzer met houten grepen. Gemerkt '9,5 en 2'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Infanterie sabel Nr.: 3
Result: 91 EUR

Fraaie antieke infanterie sabel No. 3 model 1859. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.

Nederlandse FAL bajonet
Starting price 60 EUR

Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.

Militair vechtmes
Result: 60 EUR

Militair vechtmes. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Toledo dolk
Starting price 40 EUR

Oude dolk, naar oud voorbeeld. Gemerkt 'Toledo' op lemet. 20e Eeuw. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

Jachtmes, 'H. Boker Co'.
Result: 40 EUR

Antiek jachtmes met reebokpoot-grip. Gemerkt op lemet 'H. Boker & Co.' Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Amerikaanse M8A bajonet
Starting price 60 EUR

U.S. bajonet. Voor M8A. 'Made in West Germany'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antieke sabel
Result: 375 EUR

19e Eeuws sabel met ijzer en hoorn bewerkt heft. 'No. 4 - 1895'. Lichte oxydatie. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Antiek politie zwaard
Result: 225 EUR

Antiek politie zwaard. 19e Eeuw. Gemaakt van plated messing, met origineel lederen schede. Afmeting: 71,5 cm. In goede staat.

Antieke Duitse degen, 1889
Result: 200 EUR

19e Eeuwse Duitse infanterie officiersdegen, model 1889. Gemerkt 'Z' in wapenschild. Messing met hoornen heft en ijzeren schede. Afmeting: 96,5 cm. In goede staat.

Nederlandse helm, 1927
Result: 80 EUR

Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.

Percussie jachtgeweer
Result: 100 EUR

Percussie jachtkogel geweer met loopstok. 19e Eeuw. Afmeting: 125 cm. In goede staat.