Geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Een fijne ring met een golf bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.38 crt TW SI, in gladomzettingen. ø 56, ca 2.9 gr. Nieuw
Antiek notenhouten twee-deurskast met lades en houtgestoken deuren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 185 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.
Witgouden collier en hanger, 585/000, met toermalijn en diamant. Venetiaans collier met ovale rozethanger met in het midden een ovaal cabouchon geslepen toermalijn, Rubelliet, 13x7mm, met een rand met...
Collier van kleine gefacetteerde robijn, saffier en smaragden, ø3mm, met een mooi kleurverloop. Bevestigd aan een goud op zilveren karabijnsluiting, 925/000. Lengte 45 cm
H. Bader. Circa: 1930. Duitse School. 'Bergachtig landschap met rivier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Heinrich Eckstein. 1935. Duitse school. 'Stadsgezicht St. Johannskirche'. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 61 cm. In goede staat.
L. Garrington. 'Landschap met windmolens' (Kinderdijk). Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met citroen op tinnen bord'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops pistool met gravering. Circa: 1800. Gemerkt 'E.G'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Messing signaalhoorn. Politie of militair. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,3 cm. In goede staat.
Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren kogeltang. Van ijzer met houten grepen. Gemerkt '9,5 en 2'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Fraaie antieke infanterie sabel No. 3 model 1859. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.
Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.
Militair vechtmes. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Oude dolk, naar oud voorbeeld. Gemerkt 'Toledo' op lemet. 20e Eeuw. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Antiek jachtmes met reebokpoot-grip. Gemerkt op lemet 'H. Boker & Co.' Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
U.S. bajonet. Voor M8A. 'Made in West Germany'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws sabel met ijzer en hoorn bewerkt heft. 'No. 4 - 1895'. Lichte oxydatie. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Antiek politie zwaard. 19e Eeuw. Gemaakt van plated messing, met origineel lederen schede. Afmeting: 71,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse infanterie officiersdegen, model 1889. Gemerkt 'Z' in wapenschild. Messing met hoornen heft en ijzeren schede. Afmeting: 96,5 cm. In goede staat.
Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Percussie jachtkogel geweer met loopstok. 19e Eeuw. Afmeting: 125 cm. In goede staat.