Set voor-oorlogse lederen militaire handschoenen. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. Eén maal Amorum, twee Amor putti, 18e eeuw. Eén maal Hercules door J. Bond. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 14 x 18 cm. en 11 x 23 cm. In goede staat.
Zilveren koordarmband en -ketting, 925/000. Set van een armband en ketting, Breedte 5 mm, lengte 45 en 19,5 cm Totaal ca 40,4 gram
Gelakte poppenwagen met lederen kap. 19e Eeuw. Kap heeft paar scheurtjes. Wagen heeft mooi gelakt koetswerk en metalen spaakwielen. Afmeting: 80 x 81 x 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1970. 'Strandgezicht met schepen, figuren' etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog en drie lades. Geplaatst op 4 klauwpoten. Het gehele kabinet is versierd met floraal decor. MT.: J.v. Waveren, Haarlem jl.: P:1975. 10x6,5...
Armband van goudsteenkralen met gouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 7,5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met geschulpte rand en gravure bewerking....
Kristallen coupe met deksel en onderschotel, voorzien van zilveren rand. Fraai geslepen coupe met zilveren rand met parel- en lijndecor en een klokvormige deksel versierd diverse slijpnmotieven. Gepla...
Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model met afbeelding van een zeilschip. 10x8x6cm. In goede staat.
Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.
Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...
Sierlijke witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Peervormige oorhangers volledig bezet met briljant geslepen diamanten. De steker zit bevestigd aan een omgekeerde peervormige knop, pavé bezet met...
Max Nagel. Duitse School. 'Pijprokende Beierse man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. Vos. 'Storm aan de kust'. Olieverf op paneel. Afmeting: 27,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...