H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.
Oude messing tafellamp met porseleinen rozen en figuur (Italië). Circa 1960. (één roosje mist) Afmeting: 43 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...
Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.
Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. Afmeting: 5,5 x 8 x 7 cm. Iets uit model. Verder in goede staat.
S. Veldhuyzen. Circa: 1900. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.
Twee Chinese houtgestoken armleunstoelen met draken en hemel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 57 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. 'Moeder met kind'. Naar Italiaanse meester. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 74 cm. In goede staat.
Een stel 19e eeuw, Brusselse vazen met handbeschilderd floraal-, figuren- en goud decors. Eén vaas, twee stukken bij basement gelijmd. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek noord Afrikaanse met been belijnde schrijfkist met mozaiek. Eerste helft 20 eeuw. Mooie kwaliteit, mogelijk Carlo Bugatti, 1856 - 1940. Slotplaatje mist, en paar lijstjes Verder in goede staa...
Swarovski SCS Gekko (905541), gelimiteerde uitgave van groen kristal met zwarte ogen en rode accenten op de kop. Inclusief originele doos en in goede staat
Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten kabinet met rocaille in de koplijst en verguld bronzen beslag. Circa 1780. Mooie patina. Afmeting: 240 x 190 x 54 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse wortelnoten Davenport (Captainsdesk) met diverse lades, schrijfblad en opbergvakken. Afmeting: 81 x 53 x 56 cm. In goede staat.
Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.
Oosters houten sierradenkastje met messing beslag, jade en snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.
Tien oude messing deurkloppers met leeuwenkop. Afmeting: 15 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decors. Afmeting: 3 x 22,3 cm ø. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met originele messing binnenbak, theelicht en ketel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Twee delen antiek tin. Eén bonbonniere dekseldoos, Kurz Tiel Holland en een 18e eeuwse kruik. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen deksel-schenkkannetje met figuren en landschap decor. (Chine de commande?). Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Groot lot 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed met diverse decors + merktekens. Dertig delen. Interessant lot met fijngeschilderde decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -12 cm. In goede sta...