Antieke 'Majolica' tegel in lijst. 'Verso Madame Sophie'. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Twee delen antiek tin. Eén bonbonniere dekseldoos, Kurz Tiel Holland en een 18e eeuwse kruik. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, rechthoekig model versierd met strakke krullen en guirlandes. Louis XVI-stijl. Voorzien van een keur voor vreemde werken. Breedte beugel 14 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decors. Afmeting: 3 x 22,3 cm ø. In goede staat.
Twee delen vooroorlogs Duits porselein. Kind met geitje, Schaubach (oortje is gelijmd). en een K.P.M. bordje met floraal decor. Afmeting. 14-16 cm. In redelijk/ goede staat
Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Klaas Bernink (1986). 1913 - 1996 Enschede. 'Wijds landschap met sloten Kolderveen bij Giethoorn'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Oude messing tafellamp met porseleinen rozen en figuur (Italië). Circa 1960. (één roosje mist) Afmeting: 43 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.
Antieke messing vier-delige haardset. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Oude Oosterse gegraveerde benen paardenschedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 15 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen deksel-schenkkannetje met figuren en landschap decor. (Chine de commande?). Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Een stel 19e eeuw, Brusselse vazen met handbeschilderd floraal-, figuren- en goud decors. Eén vaas, twee stukken bij basement gelijmd. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed met diverse decors + merktekens. Dertig delen. Interessant lot met fijngeschilderde decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -12 cm. In goede sta...
Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 'Zomers impressionistisch strandgezicht met vele figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.
Groot Duits Sitzendorf porseleinen figurengroep, 3 delig, 20e eeuw. Minimale beschadigingen modelijk.Cond. Goed 44x50x25cm
Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. 'Bij theetafel'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 19 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. 'Havengezicht Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Stel plated kaarskandelaren in empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.26 cm. In goede staat.