Bureauklokje op wit marmeren basement, met twee poezen (compositie metaal). Gemerkt Velser, West Germany. 20e eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 10 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum. 'Romantisch Hollands ijsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Twee maal bronzen figuur 1891. Onduidelijk gesigneerd. 'Jongen en meisje'. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Kralen beursje met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde beugel met gegraveerde versieringen bestaande uit krullen, bladmotief en gepionteleerde ruiten. Gerestaureerde breuk bij de zijde van de dr...
Gouden ring, wit en geelgoud 585/000 met diamant. Sierlijke ring met slag, merk Diamonde, model elegance , met in het midden een briljant geslepen diamant, 0,17 crt. Nieuw. ø 52 ca 3.2 gr. Winkel Verk...
Theo Kurpershoek, 1914-1998. Visser bij zeilboten aan stijger. Aquarel op papier. Afmeting 33 x 20 cm. In goede staat.
Drie oude Afrikaanse houtgesneden beelden, 20e eeuw. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000. Vierkant gecontourneerd doosje met scharnierend deksel met biedermeier graveerwerk op de bovenzijde. De rand is voorzien van vertikale lijngravure,MT.: Niekerk, groo...
H. de Boer (H.d.B.). 'Bosuil op stam'. Houtskool op papier. Afmeting: 75 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, rechthoekig model versierd met strakke krullen en guirlandes. Louis XVI-stijl. Voorzien van een keur voor vreemde werken. Breedte beugel 14 cm. In goede staat.
Zilveren slavenband en ring met blauw. Ronde slavenband, 835/000, met scharnier en veiligheid. Aan de bovenzijde versierd met strepen met groen en blauw emaille, emaille is wat beschadigd. ø 65 mm. En...
Krokelew 1996. Russische school. 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm.
Zilveren bloemenvaasje, 835/000, op ronde voet met filetrand, met opgelegde koordrand tevens voorzien van ogen. De vaas is voorzien van gravure in de voet. ø8x21 cm. Enkele deukjes.
Klaas Bernink (1986). 1913 - 1996 Enschede. 'Wijds landschap met sloten Kolderveen bij Giethoorn'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 2004: Anna (derde jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder en geel kristal 17,5x6,5x18,5cm. Inclusief originele plaquette, In originele dozen en in goede st...
Berry Brugman, 1915 - 1996. 'Bloemencompositie'. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 75 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde carneolen, ø 8-12 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, slot met o.a. parelbewerking. Lengte 40 cm.
Antiek Duits eikenhouten Louis Seize 'Uhrenkopf' klok. Circa 1800. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag met ankergang. Wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting: 46...
Drie maal antiek amandel-geslepen glas. Eén maal grote kaasstolp (minimale chips). Twee maal karaf (één stop einde beschadigd). Afmeting: 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde 'Sevres' pendule met handbeschilderd porselein. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger
Kleine Barok tafelklok, circa 1800, Duitsland. Met ingebouwd Frans antiek uurwerk, circa 1820. Klok heeft ankergang, touwtjesslinger, halfuur-slag uurwerk. (mogelijk huwelijk). Functies niet getest. A...