Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decors. Afmeting: 3 x 22,3 cm ø. In goede staat.
Drie rammelaars, 2 zilveren rammelaars, 835/000, een eend en een klokvorm, en een alpaca olifant. De klok mist de bijtring.
Grote ronde zilveren broche, 835/000, opengewerkt met rozen en vlinderdecor. ø 6 cm. ca 17 gram. In goede staat
18e Eeuws Chinees porseleinen deksel-schenkkannetje met figuren en landschap decor. (Chine de commande?). Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met barnsteenhanger. Venetiaans collier, ø2 mm, met peervormige barnsteenhanger, 30x38mm. lengte 48 cm. ca 17,4 gram.
Antieke messing vier-delige haardset. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Groot lot 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed met diverse decors + merktekens. Dertig delen. Interessant lot met fijngeschilderde decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -12 cm. In goede sta...
Stel sterling zilveren tafelkandelaars. 925/000. Met gevulde ronde voet en kabelrand. Rand voet bedeukt. Afmeting: 8 x ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van parels en gitten. Collier met 3 rijen. een rij bestaande uit gefacetteerde gitten, ø 10-12mm, en een snoer bestaande uit zoetwaterparels, ø 10 mm, en een gemengd snoer met parels, granaat ...
Oude Oosterse gegraveerde benen paardenschedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Groot Duits Sitzendorf porseleinen figurengroep, 3 delig, 20e eeuw. Minimale beschadigingen modelijk.Cond. Goed 44x50x25cm
Collier 4 rijen parels met geelgouden sluiting, 585/000. Collier bestaande uit 4 rijen zoetwaterparels, ø 6.0 mm, met ovale sluiting met limoge met bewerkte rand, 22x27mm. Lengte 37 cm
Grote Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. 'Bij theetafel'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 19 cm. In goede staat.
Zilveren schakelketting, 925/000, merk: Esprit. Ketting met ovale gematteerde schakels, voorzien van een bakslot. Grootte schakel 25x9mm. Lengte 45 cm, ca 60 gram
Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....
Twee grote antieke Chinees porseleinen dekselvazen met figuren en florale decors. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 26 cm ø. In goede staat.
Kristallen tafelstuk met zilver, "Piece de milieu". Kristallen vaas met gecontourneerde rand met daaronder een kristallen ronde schotel met ruitvormig slijpsel versierd, geplaatst op een zilveren voet...
Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.
Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm
Groot lot antiek Duits porseleinen serviesgoed. Gemerkt met 'H' in ruit. Bestaande uit onder andere: Drie schalen, theepot (tuit gerestaureerd), twee melkkannetjes, suikerpot, negen borden, comfoor, b...
Zilveren ring, 925/000, in een zeshoek bezet met diverse rond gefacetteerde citrienen. ø54 ca 7,5 gram Nieuw
Stel plated kaarskandelaren in empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.26 cm. In goede staat.
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugengstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/...