This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

6 Zilveren gebaksvorkjes
Starting price 60 EUR

Zes zilveren gebaksvorkjes met initialen en fraaie bloemstelen. Mt. Gerritsen en van Kempen, Zeist. Circa: 1930. Lengte: 11 cm. Ca.: 62 gr. In goede staat.

Zilveren medaillon met collier
Result: 50 EUR

Zilveren medaillon met collier, 925/000. Groot ovaal medaillon, 45x35mm, versierd met graveerwerk en aan de voorzijde voorzien van een opgelegde vergulde vogel en vlinder. Het medaillon heeft een bewe...

Kristallen inktstel met zilver
Starting price 160 EUR

Kristallen inktpot op zilveren schotel met zilveren dop, 800/000. Zilveren schotel met opstaande rand met boogbewerking en een verlopende knerrenrand. In het midden zit een kristallen potje met zilver...

Eéngewicht-klok
Starting price 180 EUR

Antieke Duitse notenhouten 'Gustav Becker' één-gewicht regulateur. Ca.: 1880. Gewichten touw is geknapt. Afmeting: 103 cm. In goede staat

2 Zilveren kandelaars
Starting price 70 EUR

Twee zilveren kandelaars, 835/000. Eén lage kandelaar met ronde opstaande voet voorzien van rand versierd met bloemen en krullen, ø6x7cm, en één kandelaar op achtkantige voet met een toelopende achtka...

Porseleinen klok, Schwarzwald
Result: 225 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen pendule. Circa: 1840. Stijl, 'Jacob Petit' met Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger en halfuur-slag. Basis gelijmd. Figuur, geweer beschadigd. Afmeting: 40 x 21 x 9cm. In m...

Engelse staande klok, mahonie.
Result: 450 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...

Kolompendule, 19e eeuw.
Result: 60 EUR

Antieke kolompendule. 19e Eeuws. Overschilderd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.

Lot barnstenen
Result: 80 EUR

Lot barnstenen sieraden bestaande uit een collier, 5 hangers en 4 broches. Totaal ca 93 gram

Klok, (Religieus)
Starting price 1.250 EUR

17e-18e Eeuwse Franse eikenhouten religieuze pendule met achtdaags uurwerk (of langer), spillegang, touwtjesslinger, originele beschildering, groot messing uurwerk. Door 'Gribelin- Paris'. Prachtig ga...

Zilveren tafelbel, 1866
Result: 220 EUR

Antieke zilveren tafelbel 833/000 Hollands, met fraai floraal graveerwerk, voorzien van metalen binnenbak MT: W.Hed Amsterdam jl.:G:1866 8x17cm

Duitse tafelklok, ca. 1890.
Starting price 80 EUR

Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.

Zilveren inktstel met kristal
Result: 210 EUR

Kristallen inktstel met zilveren houder, 833/000. Inktstel met kristallen potjes met zilveren dop voorzien van parelrand. Het geheel is geplaatst op een zilveren gecontourneerde houder met greep. MT....

Zilveren gourmetarmband
Starting price 30 EUR

Zilveren gourmetarmband, 835/000, massief model met haaksluiting. Breedte 5 mm, lengte 21,5 cm ca 22,45 gram. In goede staat

Friese staartklok, Mahoniehout.
Result: 85 EUR

Oude mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Weens uurwerk
Result: 200 EUR

Vroeg 19e eeuws vergulde Weense wandklok met halfuur-slag uurwerk. Mooie originele vergulding, wijzerplaat iets bijgeschilderd. Afmeting: 53 x 36 x 11 cm. In goede staat.

Eiken staande Duitse klok
Starting price 175 EUR

Antieke eikenhouten Duitse staande klok. Gemerkt Dufa. Circa 1920. Klok heeft slagwerk met vijf gongstaven. Afmeting: 206 cm. In goede staat.

Pendule met intarsia
Starting price 150 EUR

Negentiende eeuwse Franse palissanderhouten pendule met florale intarsia en verzilverde wijzerplaat. Omstreeks 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuurslag, en touwtjesslinger. Afmeting: 22 cm. In goede s...

Franse vuurvergulde pendule.
Starting price 1.100 EUR

Antiek Franse vuurvergulde Louis Seize, Empire pendule met Amor. Circa: 1800. In goede complete staat met zeer goede vuurvergulding. Eén chip bij wijzerplaat sleutelgat. Pendule heeft achtdaags-uurwer...

Lenzkirch klokje
Starting price 300 EUR

Originele Duits notenhouten Lenzkirch tafelklok met messing versieringen. Klok heeft een achtdaags-uurwerk, stil uurwerk. 'Lenzkirch, 1 Million 184218'. Afmeting: 31 cm. In goede originele staat.

Staande klok, Duits
Starting price 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Westminster staande klok met Korintische zuilen. Klok heeft kwartierslag op acht gongstaven. Gemerkt V.H. Circa 1920. Afmeting: 212 x 55 x 32 cm. In goede staat.

Staande Grunder klok
Result: 575 EUR

Duitse notenhouten Grunderzeit staande klok, twee delig. Circa 1880. Huwelijk uurwerk met klokkast, kroon niet origineel. Klok heeft twee gewichten, halfuur slag. Functies niet getest. Afmeting: 220 c...

6 Munten België
Starting price 50 EUR

Zes oude munten, België. 50 + 100 Francs. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 2,9 -3,2 cm. In redelijk/goede staat.

Glas met 5 zilveren lepels
Starting price 35 EUR

Kristallen glas op ronde zilveren voet met 5 zilveren lepels, 835/000, met stadswapen van Amsterdam, Apeldoorn, Leeuwarden en Rotterdam en een lepel met een ooievaar. Totaal ca 64 gram. In goede staat