Antieke tafelklok met maanstand, dagaanduiding, plated wijzerplaat, bronzen sierstukken, zwart gepolitoerde kast. Uurwerk gestempeld, met rennend hert. Wijzerplaat gesigneerd 'John Smith London'. Klok...
Oude comtoise klok. Tweede helft 20e eeuw. Van messing en emaille wijzerplaat en lyraslinger. Afmeting: 32 x 28 cm ø. In goede staat.
Zeldzame eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en mooie originele beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 133 cm. In goede staat.
18e Eeuwse vuursteen voorlader pistool met knuppelkolf. Oxydatie. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke kanonskogels. Drie maal ronde ijzeren, 18e - 19e eeuw. En één huls 3.7 mm kogelmaat. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.
Duitse WO II Wehrmacht cavalerie-kijker. 'Carl Zeiss Jena'. Dienstglas 6 x 30, H/6400. Afmeting: 11,5 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Hollandse bajonet, Nr. 4591 H. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
U.S. Vechtdolk met houten grip en originele schede. 'U.S. M3 Imperial'. WO II. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
U.S. gevechts-mes met houten grip. WO II. 'Nr. U.S. M.3. PAL'. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antiek lederen sabeltas met monogram 'J'. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 22 x 2 cm. In goede staat.
Antiek samengesteld sabel uit de 19e eeuw. Delen met lederen heft en ijzer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.
Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Prachtige Nederlandse lederen politie helm met lederen binnen-helm. Eerste helft 20e eeuw. Gedateerd met stempel '1938'. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws bewerkte vergulde sabel. Met origineel lederen heft en grip. Gebruikssporen. Afmeting: 93,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke stoommachines + accessoires. Eén grote 'Wilesco'. Eén 'Tsjechoslowakia'. Eén ongemerkt, ca. 1900. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelijke staat.
Lot diverse oude metalen dinky toys. 20e Eeuw. Bespeeld. Afmeting: circa 8 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Glazen bol met achterglas lithografieën, op messing voet. Circa: 1900. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude 50-er jaren Tenor Banjo. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.
Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vier vrouwen'. Olieverf op papier. Afmeting: 78 x 107 cm. In goede staat.
Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Moderne goud met zilveren oorhangers, 750/000 met 925/000. Handgemaakte oorhangers bestaande uit zilveren haken, deels geoxydeerd. Plaatelement van geelgoud met gecontourneerde langwerpige vorm, voor...
Twee geelgouden hangers, 585/000. Een ovale hanger met getorste rand voorzien van een schelpcamee.40x23mm en een stuk barnsteen bevestigd aan een geelgouden hangeroog, 6x3cm. Beiden in goede staat.
Oorhaken, 333/000, met hartvormige koraaltjes. ca 0,9 gram. 13 mm.