Oude messing plated horizontale tafelklok naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Swiss Made. Met zwevend balans. Afmeting: 7 x 12 x 13 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met granaten en fraai uitgewerkte streeksluiting. Collier met 2 rijen met kleine ovale geelgouden schakel, 6,5x9mm, versierd met een bewerkte rand bezet met een ovaal gefa...
Geelgouden schakelarmband, 585/000, met granaten. Brede armband met 2 rijen met granaten in een ronde zetkast en in een bloemvorm gezet met 6 peervormig gefacetteerde granaten. Voorzien van bakslot. B...
18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opstand (gestoken). Secretaire heeft zes lades en twee deuren in onderstuk. Het secretaire gedeelte heeft een kelder en geheime lades achter nest. Met origi...
Vroeg 19e eeuwse originele Weense 'Hausherren' pendule met notenhouten klokkast, messing beslag en vergulde sierstukken. Pendule heeft kwartierslag uurwerk en datum aanduiding. Wijzerplaat beschadigd,...
Witgouden band ring, 585/000, met diamanten. Bandring met 9 princess geslepen diamanten, totaal ca 1,00 crt. Breedte ring 5 mm. ca 5,3 gram. ø 53. Nieuw
Witgouden ring, 585/000, met diamanten en smaragd. Ring met een ovaal gefacetteerde natuurlijke smaragd, 7x4,5mm, met aan beide kanten een driehoek bezet met 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0...
Geelgouden slavenband, 585/000, met parels. Bijzondere brede armband gevlochten met 4 rijen met zoetwaterparels. ø 65 mm, Breedte 20 mm. ca 32,8 gram.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Circa: 1900. 'Meisje met bekkens', met ivoren gezicht en handen. Gesigneerd: Gory. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuws Duitse eikenhouten ranken Barok kast, met binnenin leuke lades en schappen. Kap is afneembaar. In originele ongerestaureerede staat. Afmeting: 191 x 176 x 58 cm. In goede staat.
Bijzondere grote zilveren soezenmand, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model met langs de rand 3 ribben, geplaatst op een eveneens rechthoekig gecontourneerde voet voorzien van vier grote uitgewerk...
19e Eeuws harnas-borstplaat en (parade)helm met phenix en vrouwengezicht. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede originele staat.
Mooi zilveren oorijzer, 833/000, met grote geelgouden 585/000, krullen. Zwaar uitgevoerd oorijzer met grote gouden krullen. MT.: A.O.Drost, Staphorst, jl: gekroonde N: 1948, ca 22x22cm. ca 227 gram. I...
Prachtige Friese zilveren soezenmand, 934/000, rechthoekige gecontourneerd model versierd met een rand met druivenranken, geplaatst op een gedreven rechthoekig ingekneden voet met filetrand. Het henge...
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli gecontourneerde diepe sierschotel met coulissen decors. Afmeting: 5,8 x 31cm ø. In zeer goede staat.
Groot antiek 19e eeuws Engels vuursteenpistool. Gemerkt 'Tower G.R. met kroon' en op kolf '2 Husar KGL A/30'. Mahonie kolf met messing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
18e Eeuwse vuursteen voorlader pistool met knuppelkolf. Oxydatie. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duitse model sabel met leeuwenkop en messing met hoornen heft. In originele schede. 'Cavalerie No 1 Model 1876'. 'Je Maintiendrai'. Afmeting: 99,5 cm. In goede staat.
Zilveren lepel, 835/000, met ronde bak en deels bewerkte steel met een decor met vogel en putti gezicht. Bekroond met een kroon. Voorzien van oude keurtekens en een herkeuringsteken. Lengte 18 cm, ca ...
Duitse notenhouten Grunderzeit staande klok, twee delig. Circa 1880. Huwelijk uurwerk met klokkast, kroon niet origineel. Klok heeft twee gewichten, halfuur slag. Functies niet getest. Afmeting: 220 c...
Witgouden rijring, 585/000, met diamanten. Rijring met 4 baquette en 5 briljant geslepen diamanten. Om en om tussen balkjes gezet. totaal ca 0,45 crt. Breedte ring 2,2 mm. ø 54 mm. ca 3,1 gram. WVP €...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen plaquette met berglandschap decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 34 cm. In goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, met in het midden een hart bezet met een roze toermalijn ø 12 mm. met er omheen briljant geslepen diamanten. totaal ca 0.39 crt.. breedte collier 4 mm, met karabijnsluiting...
Grote Duitse eikenhouten Barokkast met beschildering. Anno 1809. Kast is voorzien van prachtig lijstenwerk en heeft een afneembare koplijst en een antiek slot. Kast is ongerestaureerd. Afmeting: 199 x...
19e Eeuwse Franse albast schommel pendule. Pendule heeft een achtdaags uurwerk en halfuur-slag. Circa 1870. Ornamenten zijn met goudkleur bijgewerkt. Afmeting: 47 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar. Door R.Richard. Circa: 1900. Beeld met ivoren gezicht, op marmeren basis. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte: 22cm. In redelijk/goede s...
Duitse eikenhouten twee-deurs Barokkast met beschildering. Anno 1805. Uit de omgeving van Bückeburg. Kast is ongerestaureerd. Afmeting: 186 x 166 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse vergulde omkeerbare kaarskandelaren in dekselcoupe of kandelaar vorm. Fijn gecisileerd met guirlandes en ramskoppen en gaaf wit marmer. Afmeting: 22 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Vijf-delig 17e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel. Gedecoreerd met draken decors. Gemerkt. Kaststel bestaat uit: Twee hoge vazen, goed. Eén dekselvaas, goed. Twee dekselvazen, beschadigd. Echt...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen 'Familie Rose' (Mile Fiori) vaas met goudrand. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 31 x 16 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...
Hollandse marine ponjaard adelborst dolk met ivoren grip. Model 1889. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Prachtige Nederlandse lederen politie helm met lederen binnen-helm. Eerste helft 20e eeuw. Gedateerd met stempel '1938'. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In zeer goede staat.
Oud gipsen borstbeeld van een Romein op houten basement. Gesigneerd N. Mnopteae Alexandra. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee pistolen, 18e eeuw. Eén met bewerkt hout en graveringen. Beide pistolen hebben bewerkte loop. (beschadigingen). Afmeting: 50-52 cm. In redelijke staat.
Acht antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen 'Familie Rose' verdeelschalen. Gemerkt, met tekst, bloesem en vogel decor + goudrand. Afmeting: 5 x 21 x 11 cm. + 5 x 18 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuws 'Beaumont' kogelgeweer (11 mm.), achterlader. Militair geweer. Monogram 'L.B. 1871' etc. Circa 1879 - 1890. Afmeting: 133 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok, Louis Quinze kabinet met origineel verguld bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1760. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 238 x 177 x 68 cm. In redelijk...
18e Eeuwse kastanjehouten lange tafel met lyra-vormige poten (oude wormbeval). Mooie patina. Afmeting: 60 x 78 x 192 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits notenhouten staande Barok klok met bandintarsia. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Emaille wijzerplaat bijgeschilderd. Afneembare 'Augenwender Uhrenkopf'. Gesigneerd 'P.G. T...
19e Eeuwse Duitse wandklok met houtgestoken stoel. Anno 1673. Metalschilder-uhr met adelaar en kroon. Bel afgebroken, drie gewichten. Functies niet getest. Afmeting: 82 x 47 x 13 cm. In redelijk/goede...
Grote Franse vroeg 19e eeuwse Louis Seize/Empire beeld, 'Sphinx op bank'. Gebruneerd brons en vuurverguld brons. Gemonteerd op latere marmeren basement. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Hermanus Welsink. 1809 - 1888. 'Panoramisch landschap bij avond met figuren en boerenhuisje'. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. 'Duinachtig landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinese porseleinen flacon fles met drakenhengsels, florale-en figuren decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26,5 cm. In zéér goede staat.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 200 x 280 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Corneille Guillamume Beverloo. Nr. 112/125. Titel: 'Le chien bleu'. In goede staat. 200x280cm.
Mooie antieke geelgouden ring, 585/000, met roos geslepen diamanten. Gouden ring met zilveren zetkast bezet met 2 peervormige diamanten, in het midden een rond roosgeslepen diamant. aaan weerskanten v...