Wortelnoten staande Warmink klok op console. Acht-daags uurwerk met halfuur-slag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 (47)x24 (29)x175 cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx pendule met figuur gesigneerd 'Rousseau retour des Foins'. Circa 1900. Acht-daags, veerslinger, halfuur-slag. (Hoekje onyx is er af). Afmeting: 54 cm. In redelijke staat.
Duitse Schwarzwalder klok, 19 eeuw. (zonder gewichten en slinger, glas gescheurd). Afmeting: 41 cm. In matige staat.
Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaaten harpslinger (slinger boven afgebroken). 19e Eeuw. Compleet met bok en sleutel. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
Franse comtoise met bloemslinger, 19e eeuw. (bel later). Afmeting: 48 x 37 x 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Belgisch uurwerk met wandophanging, messing wijzerplaat met tin, slagwerk 2 hamers op dubbele bel, C.I. Vertriest ToT AECTRE 1816. In goede staat, functies niet getest, 42x30x12cm.