Antiek Duits porseleinen 'Kammer Reinhardt' pop (jongen). Nr.: 126. Circa 1915. 'Mein liebling baby'. Pop heeft vijf-delig babylichaam, perzikhuid en mohair pruik. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antieke 'Nippon' porseleinen pop. Circa 1915. Gemerkt met letters J.W. Pop heeft een vijf-delig babylichaam, een mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Heinrich Handwerck' pop, nr. 99/112. Circa 1900. Pop heeft geleed lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Rempel Breidung' pop, nr. 117/27. Circa 1900. Met geleed lichaam en pruik van echt haar. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen Duitse 'Adolf Wislizemus' pop. Nr.: 1. Circa 1910. Pop heeft gelede lichaam, oude kleertjes en hoed. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke 'Armand Marseille' porseleinen pop. Nr.: 1894/3. Pop heeft papier maché geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Herman Steiner' porseleinen pop. Karakterhoofd, Nr.: 10. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen pop. Nr.: 363/55. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig papier maché lijf en antieke jurk en schoenen. Pruik is van echt haar. In goede staat.
Voor-oorlogse Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen meisjespop. Nr.: 320/5. Circa 1920. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke blikken klimaap in kartonnen doosje met Lehmann beschrijving 'Climbing Monkey'. Aap niet gemerkt. Afmeting: 22 x 8 x 4,5 cm. In goede staat.
Twee maal voor-oorlogs blikken speelgoed. Eén maal loc zonder tender, mechanisch. Circa 1920, Karl Bub/Nürnberg. Eén maal grote blikken auto met opdraaimechanisme, auto heeft merktekens op wielen. 'Ma...
Lot blikken treinspeelgoed. Circa 1930. Onder andere: drie Bing personen-wagens met interieur en binnenverlichting, één Bing kolenwagen, één J.K.Co goederenwagen, één Bing plateauwagen, één Loewenbrau...
Antieke grote Duitse porseleinen pop. Gemerkt 'Heinrich Handwerck' en 'Simon & Halbich'. "W" in voorhoofd van Wattershausen. Pop heeft geleed lijf. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antiek Duits, gemerkte, porseleinen pop. Nr.: 201. Circa 1915. Pop heeft babylichaam en mohair pruik. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Hertel Schwab' pop, Nr.: 152. Circa 1912. Pop heeft vijf-delig lijf, haar beetje kaal. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen 'Tete Jumeau' pop, door Simon & Halby. Gemerkt 'Tete Jumeau'. Circa 1900. Met geleed Frans lichaam en mohair pruik. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote antiek Duits porseleinen 'Ernst Heubach' pop, nr. 342. Circa 1926. Met pruik van echt haar, flirt ogen en prachtig papier maché lichaam en antieke kleding. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Armand Marseille' pop, Nr. 390 1.5. Circa: 1920. Pop heeft een echt-haar-pruik en een origineel gelede lichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke poppenwagen (3 wieler) met antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam. Pop gemerkt 'Wally 8 Limbach'. Made in Germany. Oude kleertjes. Circa 1920. Afmeting: 62 - 120 cm. In goede staat.
Mooie antieke Duitse porseleinen 'Adolf Heller' pop Nr. 7.5. Circa 1900. Met pruik van echt haar en antieke kleding en schoenen. Geleed lichaam. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Hertel Schwab' karakterpop, Nr.: 151. Circa 1912. Pop met oude schoenen en kleding. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Simon Halby' pop, nr. 1078/13. Circa 1895. Pop heeft geleed lichaam, mohair pruik en antieke kleding. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen 'Majestie Regt' pop van Kley Hahn. Circa 1907. Pop heeft prachtige antieke kleding en geleed lichaam. Afmeting: 68 cm. In goede staat.