Grote voor-oorlogse uitklapbare oldtimer-koffer. Firma J. Hentholt-Amsterdam. Afmeting: 46 x 47 x 90 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Louis Seize mahoniehouten theekist. Afmeting: 12,5 x 13,5 x 11 cm. In goede staat.
Twee grote decoratieve glazen windlichten met bronzen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In goede staat.
Antiek blikken botaniseertrommel met stoomvaart in Zeeland. Lithografie. Circa 1920. Afmeting: 44 x 14 x 11 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke sloten (deuren) met twee sets ijzeren lopers. Afmeting: 16 x 34 x 26 cm. In goede staat.
Vier maal antiek tin. 18e-19e Eeuw. Eén maal lepelrek met twaalf lepels (gemerkt), 18e-19e eeuw. Peper en zout en één maal schroefdoos (gemerkt). Afmeting: 9 - 54 cm.
Antieke opaline glazen petroleumlamp met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 59 x 15 cm ø. In goede staat.
Groot kavel met silverplated bestaande uit o.a. een kletum bestek, bonbonmandje, bekers, vaasjes, eierdoppen, theekan, borden en kandelaren.
Antiek neogotische vier-lichts messing kaarskandelaar met ranken. Afmeting: 50 x 52 x 12 cm. In goede staat.
Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonne met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten met palissanderhout belijnde documentenkistje met slot + sleutel. Minimale fineerschade. Afmeting: 10 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Antiek bronzen jardiniere met putti in Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 35 cm. In goede staat.
Antieke (?) bronzen olielamp met graveringen en Egyptische vogels. Afmeting: 12 x 13 x 7cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken. Eén maal verhaal van de stad Leeuwarden. Simon Abbes Gabbema, door Tobias Gutberteth 1701. Band licht los, eerste pagina's beschadigd. Eén maal geschiedkundige beschrijving ...
Messing empire-stijl hanglamp met kristalglazen pegels, 7-lichts. Afmeting: 54 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Duits houtgestoken staande lamp met tafeltje. Circa 1930. Afmeting: 193 x 55 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Circa: 1900 - 1940. Afmeting: 37 x 35 cm ø. In goede staat.
Voor-oorlogse grote plated tuba. 'Imperial Zaandam'. Bedeukt. Voor deco. Afmeting: 95 x 60 x 40 cm ø. In redelijke staat.
Oude 50-er jaren Tenor Banjo. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.
Oude benen lepel met doodskop en kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
18e Eeuws gegraveerde messing tabaksdoos met twee spreuken en figuren. Afmeting: 12,5 x 7,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuurlijke tafellampen. Circa 1900. 'Les Fleurs' en 'Le Mecanicien'. Later geëlectrificeerd. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Twee grote Hollandse messing Barok-stijl wand/hangkandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 42 x 31 x 43 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse koperen ketels + messing met ijzeren wafelijzer. Afmeting: 27 - 45 cm. In goede staat.
Notenhouten gestoken wandbarometer met Hollandse aanduiding (Jachtbarometer). Circa: 1920. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Gegraveerde messing reis-inktset in lederen beklederhouder met patent. Set bestaat uit: Inktpot, roller, vulpenhouder, zandhouder, borsteltje. Afmeting: 6 x 13,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Kavel met divers antiek houtwerk. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit o.a.: Puddingvormen etc. Barok houten voorwerpen, lepels, schalen. Afmeting: circa 12 - 56 cm.
Eikenhouten gestoken lijst met 'hoorn des overvloeds', fruit en vogels. 19e Eeuw, Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 136 x 110 x 18 cm. In goede staat.
Antieke historisme sierschaal met putti en kristallen schaal (compositie metaal). Circa: 1880. Bevestiging schaal kristal beschadigd. Afmeting: 21 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Antieke petroleumlamp + kandelaar. Circa 1900. Petroleumlamp met messing en keramieken houder. Kandelaar met marmeren basis. Afmeting: 24 - 53 cm. In goede staat.
Twee oude voorraadblikken. 20e Eeuw. Eén maal Menthe glaciale Lonka, en één maal Niemeijers koffie/thee. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen Oosterse olielamp met zegelstempel. Afmeting: 10 x 11,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Antiek Engelse mahoniehouten met messing postkantoor-weegschaal. Circa: 1900. Afmeting: 12 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse gietijzeren plaquette "Alte Fritz". Gemerkt met stempel en G. Schadow Fec. (mogelijk Berliner eissen). Circa 1900. Afmeting: 37,5 x 34 x 2 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde theecomfoor. Drie-delig met aardewerk plaquettes. Circa: 1900. Afmeting: 39 x 17 x 17 cm. In redelijke staat.
Neogotische messing kerk-kandelaar. 19e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse historisme handbeschilderde petroleumlamp met voet + reservoir. Huwelijk. Circa: 1800. Afmeting: 80 x 26 cm ø. In redelijke staat.
Groene metalen 60-er jaren lamp. Lamp is in hoogte verstelbaar. Nr.: 250/HKA. Afmeting: H.152 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. Onder andere: Twee strooiers, circa 1800. Kinderservies, 19e eeuw. Zes kop en schotels, één schekkan, room + suikerpot. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.
Zes delen tin met glas. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén tablet, twee glazen, één decanter karaf, één dekseldoos, één tafellamp. Afmeting: 13 - 45 cm. In goede staat.
Lot van tien antiquarische boeken. Onder andere: Vier maal 'Shakespeare's Dramatische Werke, Erster Band - Leipzig'. Eén maal 'Handwörterbuch, Holländisch - Deutsch 1832'. Eén maal 'Deutscher Doppelwö...
18e - 19e Eeuws gietijzeren haardplaat met florale decor. Afmeting: 74 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws ijzeren bewerkte kolenkit met florale decor. Afmeting: 30 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Oosterse bronzen hangolielamp. Voor zeven lonten. Afmeting: 24 x 24 cm ø. In goede staat.
Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....
Tiffany-stijl lamp met metalen voet en florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Vijf maal 'Stork' - Hengelo gemerkte objecten. Eén maal Delftse schaal Schoonhoven. Drie maal kandelaar 'Porseleyne Fles'. Eén maal gietijzeren bureau penhouder (?). Afmeting: 15 - 18 cm. In goede sta...
Negen natuurstenen + marmeren ballen. 20e Eeuw. Afmeting circa: ø 6 cm. In goede staat.