Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 40 x 102 x 70 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse ivoren buste beelden. Circa 1930. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat. Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Engelse grote kwikbarometer 'Admiral Fitzroys Barometer', met messing cijferplaat en bewerkt met teksten et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L.105 cm. In goede staat.
Grote Hollandse eikenhouten gestoken Renaissance-stijl wandkapstok met bijbelse tegels, gezichten en ranken. Afmeting: 50 x 125 x 18 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen piece de milieu, met kristallen schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 36 cm ø. In goede staat.
Zeer grote oude plated bronzen 7-lichts kaarskandelaar met putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 30 x 105 x 70 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met originele messing binnenbak, theelicht en ketel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Drie delen 18e - 19e eeuws tin. Eén grote kraantjeskan en twee ketels. Afmeting circa: 26 x 45 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme petroleumlamp (geëlectrificeerd) met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen rocailles en onyx. Circa: 1880. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antiek Neo-Renaissance gietijzeren haardset met twee vuurbokken en voorscherm. En vier-delige haardset met figuren. Afmeting: 32 - 107 cm. In goede staat.
17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Vermoedelijk Spanje. Afmeting: 9 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Drie antieke ivoren Japanse netsuke's. Circa: 1900. Eén maal man met fruitmand. Eén maal boeddha. Eén maal man met gereedschap. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Vroege Duitse handbeschilderde spaanhouten hoedendoos met trompet spelende engel, florale decors en spreuken. In deze doos: Drie antieke klederdracht knipmutsen met brocaat. Ca. 1800. Afmeting: 22 x 4...
Antiek historisme gietijzeren tafel-petroleumlamp met twee etages. Circa: 1880. Brander weg van petroleumlamp. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 146 x 32 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws grote smeedijzeren buitenlantaarn, afkomstig van een slot/kasteel. Eén bovendeurtje doorgeroest, verder in goede staat. Afmeting: 110 x 43 x 27 cm. In goede staat.
Antieke messing barometer in de vorm van gotische handbel. Circa: 1900. Afmeting: 20 x 14 cm ø. In goede staat.
Negen delen interessant antiek tin, 18e-19e eeuw. Zes klepkannen, drie maal zout/peper. Diverse merktekens. Afmeting: 7 - 27 cm. In goede staat.
Oude Oosterse gegraveerde benen paardenschedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen kerkelijke kaarskandelaren met gelobte voet. In Barok-stijl. Afmeting: 62 x 18 cm ø. In goede staat.
Oude Hollandse bakbarometer in 17e eeuwse Barok-stijl, echter 20e eeuw. Gemaakt van mahoniehout, met intarisa versiering. Afmeting: 119 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse cloisonne vazen met florale en vogel decors. Afmeting: 23,5 x 14,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse sta-lamp 'Paix Travail'. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: H.110 cm. In goede staat.
Een stel zeldzame antiek figuurlijke tafel-petroleumlampen met marmeren basement, compositie metalen figuren en opaline glazen reservoirs. Circa: 1880. Afmeting circa: 70 x 16 cm ø. In goede staat.