Prachtige grote mahoniehouten theekist met twee dekselhouders en één melange glas centraal. Compleet met sleutel. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In uitstekende staat.
Antiek notenhouten met wortelnoten theekist met twee vakken en deksels. Circa: 1900. Afmeting: 11 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Djokja dekseldoos met onderschotel, Plated. Fraaie ronde dekseldoos versierd met Djokja bewerking en een priem, ø16x7cm, geplaatst op een onderschotel met opstaande rand, opengewerkt model met Oosters...
Koperen aker, 18e eeuw. Aker op bolpoten, koper genageld (één bolpootje mist). Afmeting: 32 x 42 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote messing melkbus + trechter, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse messing 2-lichts en 3-lichts wandblakers met graveringen. Afmeting: 15 x 32 cm ø en 18 x 35 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam antiek lepelrek met gedateerde lepels, anno 1625 en anno 1615. Smeedijzer met graveringen en koper. Afmeting: 73 x 7 x 60 cm. In goede staat.
.
Twaalf maal oud Indonesische/Oosterse kopergeslagen koperwerk vazen. (Twee sets). 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Antieke, messing met roodkoperen brandweerspuit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Oude Oosterse bewerkte bronzen wolhouder aan ketting met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Twee sets oude messing kaarskandelaren in Barok-stijl. 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Tien oude messing deurkloppers met leeuwenkop. Afmeting: 15 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen Renaissance-stijl kloosterbel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Koperen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.44 cm. In goede staat.
Twee antieke messing bloembakken. Circa 1900. Eén maal ovaal met druivenranken en klauwpoten. Eén maal Jugendstil, Kurz & Co. Tiel. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. en 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Antieke vergulde messing schaal met Renaissance-decor van Romeinen met zwaarden. Rondom floraal- en ranken decor. Afmeting: 8,5 x 38,7 cm ø. In goede staat.
Antiek bronzen jardiniere met putti in Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 35 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde opaline glazen petroleumlampen. Circa 1900. Eén glazen kap is kapot. Afmeting: 41 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen kaarsenkroon met 5 armen en druppelvormige pegels. Circa: 1900. Afmeting: H 95 cm ø 65 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse historisme handbeschilderde petroleumlamp met voet + reservoir. Huwelijk. Circa: 1800. Afmeting: 80 x 26 cm ø. In redelijke staat.
Antieke opaline glazen petroleumlamp met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 59 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote staande messing Jugendstil petroleumlamp. Ca. 1910. Afmeting H. 154 cm. In goede staat.
Antieke geëlectrificeerde majolica petroleumlamp met wit porseleinen kap. Afmeting: ø 20 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk paneel in lijst, met verguld landschap decor en figuren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 15 cm. In goede staat.
Compositie metalen tafellamp 'Man bij lantaarn'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting . H 55 cm. In goede staat.
Groene metalen 60-er jaren lamp. Lamp is in hoogte verstelbaar. Nr.: 250/HKA. Afmeting: H.152 cm. In goede staat.
Grote kristallen zakkroonluchter, electrisch, 9-lichts, facet geslepen. 20e eeuw. Afmeting: 90 x 40 cm ø. In goede staat
Antieke petroleumlamp + kandelaar. Circa 1900. Petroleumlamp met messing en keramieken houder. Kandelaar met marmeren basis. Afmeting: 24 - 53 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met originele messing binnenbak, theelicht en ketel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Twee prachtige antieke bronzen Jugendstil wandborden, octagonaal met zweepslag decors. Circa 1900. Afmeting: 35,5 x 35,5 cm. In goede staat.
Groot Russisch handbeschilderd ei. Maria met kindje Jezus en gouddecor op bronzen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.
Vier antiek grote eikenhouten drankvaten, zonder deksel. Eén afkomstig uit klooster. Afmeting: 55 - 99 cm. In redelijke staat.
Lot oude en antieke tabakspijpen. Onder andere: Drie porseleinen pijpen, imkerpijp etc. Afmeting: circa 16 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse brievenbus van gietijzer, met slot. Circa 1900. Afmeting: 62 x 36 x 38 cm. In goede staat.
Grote messing Art Deco-stijl lectuurbak met verlichting 'Couranten'. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 105 x 42 cm. In goede staat.
Lot van zes antieke Duitse tabakspijpen. Onder andere: Porseleinen reservisten pijpen met keizer. Afmeting: circa 20 - 120 cm. In redelijk/goede staat.
A.G. Learned 1872 - . Twee antiek Engelse koper gegraveerde portretten van dames in eikenhouten lijsten. Circa 1920. Afmeting: 16,5 - 14,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse deursloten met sleutel. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten Roccoco-stijl boudoir spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: 37 x 13 x 3 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken panelen met naakte figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 34 x 53 x 2 cm. In goede staat.
Twee delen antiek tin. Eén bonbonniere dekseldoos, Kurz Tiel Holland en een 18e eeuwse kruik. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. Onder andere: Twee strooiers, circa 1800. Kinderservies, 19e eeuw. Zes kop en schotels, één schekkan, room + suikerpot. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.
Antieke Duitse tinnen snavelkan en kraantjeskan. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Drie sets tinnen maatbekers. Totaal 21 stuks. 18e - 19e Eeuw. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Drie delen 18e - 19e eeuws tin. Eén grote kraantjeskan en twee ketels. Afmeting circa: 26 x 45 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...