Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lege lades en spiegel. Circa 1870. Afmeting: 78 x 45 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek notenhouten twee-deurskast met lades en houtgestoken deuren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 185 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.
Franse mahoniehouten Art Nouveau vitrinekast/secretaire met verguld bronzen versieringen, drie lades en deuren. Bovenste lade is schrijfblad. Circa: 1915. Afmeting: 162 x 82 x 47 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met zes lades. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 76 x 113 x 65 cm. In zeer goede staat.
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47...
Zeer grote eikenhouten Duitse Biedermeier-stijl lederen beklede bank met twee schuiflades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 260 x 85 cm. In goede staat.
Iepenhouten Duitse Biedermeier zetel met zwarte lederen bekleding en verstelbare rugleuning + voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm. en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.
Iepenhouten Duitse Biedermeier-stijl zetel met zwarte lederen bekleding en verstelbare rugleuning + voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm. en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.
Twee Duitse Biedermeier iepenhouten oorstoelen met zwart lederen bekleding. Met verstelbare rugleuning en voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm. en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier oorzetel van iepenhout met zwarte lederen bekleding. Stoel heeft verstelbare rugleuning. Met voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.
Wortelnoten dubbelgebogen Hollandse barok commode, met klauwpoten en messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 76 x 97 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Vier eikenhouten stoelen met webbing, 19e eeuw. Afmeting: 98 x 46 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Louis Philippe (uittrek)tafel. Circa 1870. Afmeting: 81 x 75 x 118 cm. 81 x 75 x 200 cm.
18e Eeuws Duitse notenhouten met mahonie miniatuur commode met intarsia. 'Frankfurter Wellencommode'. Commode heeft vier lades en origineel beslag. Binnenin voor horloges, sieraden etc. Kleinere resta...
Antiek Duits notenhouten Grunderzeit damesbureau. Met uitschuifbaar schrijfblad en lades. Lichte beschadigingen. Circa 1890. Afmeting: 116 x 88 x 58 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hocker voor vaas. Eind 19e eeuw. Met mooi snijwerk en marmeren blad. Afmeting: 78 x 41 x 44 cm. In goede staat.
Grote Hollandse koloniale teakhouten Renaissance-stijl kussenkast met drie volle zuilen en vijf grote bolpoten (uitneembaar). Circa 1920. Afmeting: 95 x 208 x 210 cm. In goede staat.
Grote antieke iepenhouten side-table uit China. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 214 x 46 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten commode. Circa 1840. Krimpnaden, één slot mist, minimale fineerschade. Afmeting: 103 x 108 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Barok anrichte/dressoir met twee deuren en lade. Anno 1803. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 120 x 160 x 55 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Drentse eikenhouten kabinet in Louis Seize-stijl. Handgrepen nieuw, verder in goede staat. Afmeting: 255 x 180 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten boeren kabinet met origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 60 x 245 x 170 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten twee-deurskast met schappen en lades achter de deuren. Circa: 1860. Afmeting: 220 x 160 x 57 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten één-deurs kastje met lade. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 112 x 80 x 67 cm. In zeer goede staat.