Duitse eikenhouten Barok zout-wandkast met datering 1776. Gerestaureerd/of gemaakt van antieke houtdelen. Afmeting: 50 x 22 x 36 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuws klein Duits eikenhouten Barok dekenkistje met origineel slot, sleutel en robbelijsten. Afmeting: 53 x 92 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits historisme modelkastje met snekken, snijwerk en lade. Circa 1880. Afmeting: 59 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Vier eikenhouten stoelen met webbing, 19e eeuw. Afmeting: 98 x 46 x 53 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees houtgestoken hocker met ranken decor. Barsten in marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 46 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse ingelegde dekenkist. Anno 1802. Van een 'Finkentruhe'. Lichte fineerschade. Afmeting: 188 x 71 x 8 cm. In goede staat.
Kersenhouten buffetkast met geslepen glas. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 198x117x55 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees lakwerk kamerscherm met goud decor en waterpartij met watervogels. 20e Eeuw. Afmeting: 184 x 160 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse tafel met getorste, onderling verbonden poten en twee verlengbladen (oren). Circa 1900. Afmeting: 76 x 110 x 68 cm. 76 x 180 x 68 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bijzettafel op vierspant poot. Geëboniseerd en blad mahonie. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 72 x 53 cm. In goede originele staat.
Kleine ingelegde schaak-speeltafel met speeldoos en schaakstukken. 'Premilex Switzerland'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 37 x 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil mahoniehouten nachtkastjes. Circa 1920. Afmeting: 76 x 43 x 38 cm. In zeer goede staat.
Antiek eikenhouten pathefoon met bakelieten platen en twee speelarmen. Circa 1920. Afmeting: 100 x 45 x 52 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar dienblad. Circa 1920. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.
Teakhouten vitrinekastje met lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 80 x 38 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuws eikenhouten wandkast voor borden 'Teller regal'. Afmeting: 80 x 32 x 107 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse, laat Biedermeier, essenhouten commode. Circa 1860. Gerestaureerd, met origineel beslag etc. Afmeting: 86 x 92 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antieke verzamelaarskast met zes lades en vakjesverdeling. Circa 1920. Afmeting: 46 x 39 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse ingelegde dekenkist. Front anno 1815 van een 'Finkentruhe'. Lichte fineerschade. Afmeting: 129 x 56 x 3 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Duits eikenhouten Barok tafeltje met 19e eeuws blad. Afmeting: 80 x 71 x 87 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten klaptafel met twee lades en etage. (lichtschade). Afmeting: 77 x 52 x 48 cm. en 77 x 97 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten voltaire/armleunstoel met blauwe velours stoffering en koper nagels. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 77 x 86 cm. In goede staat.
Vier-delige met bloemen beschilderde mini-set met goud decor. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 56 x 41 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen,Afmeting 87x53x41 en 70x53øcm. In goede originele staat
Antieke bamboe imitatie theetafel naar metaal of messing. Circa 1910. Afmeting: 79 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten buffetkast met etagiere en getorste zuilen. Circa: 1900. Afmeting: 178 x 150 x 50 cm. In goede staat.
Jugendstil hangkastje met twee deurtjes en twee lades en schappen. Circa 1915. Afmeting: 73 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek. Gemaakt van gotische boekpanelen. 19e Eeuw en ouder. Afmeting: 151 x 53 x 21 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten salontafel met bewerkte drie-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 63 x 120 x 85 cm. In goede staat.
Oude Hollandse wortelnoten wandvitrine in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 65 x 19 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire naaitafel met wolhouder en vakverdeling. (Fineer schade aan blad). Afmeting: 72 x 50 x 39 cm. In redelijke staat.
Messing twee-persoons bed . Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 168 x 200 cm. In goede staat.
Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe, omstreeks 1860. Kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht Afmeting 106x70x67 In redelijk/ goede staat
Mahoniehouten handwerktafel met uitklapbaar blad en twee lades + etage (iets verbogen). 19e Eeuw. Afmeting: 81 x 42 x 56 cm. In redelijke staat.
Wortelnoten dubbelgebogen Hollandse barok commode, met klauwpoten en messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 76 x 97 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse kinderstoelen met biezen zittingen. Circa 1900. Eén maal eikenhout, één maal beukenhout. Afmeting: 63 - 70 cm. In goede staat.
Marmeren bijzettafel met bronzen gebogen poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 60 x 37 cm. In goede staat.
Oude vurenhouten, gebeitste zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 151 x 32 cm ø. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse eikenhouten bijzettafel met twaalf (diverse) wandtegels. Circa: 1920. Enkele beschadigingen. Afmeting: 57 x 55 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Duits antiek Louis Philippe bijzettafeltje met berkenhouten blad. Circa 1870. Afmeting: 74 x 52 x 38 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten vier-ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900. Afmeting 82 x 51 x 88cm. In goede staat
Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, Afmeting 74x103x51cm. In redelijk goede staat.
Antiek mahoniehouten Roccoco-stijl spiegel met rocaille. Circa: 1900. Afmeting: 74 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, Afmeting 78x48x39cm. In redelijk/ goede staat
19e Eeuwse brons-kleurige stucwerk wandspiegel. Afmeting: 70 x 53 cm. In goede staat.
Tilt top tafel, 19e eeuw. Met chinoiserie beschildering, kraanvogels in landschap. Gecontourneerd blad (lichte randschade). Afmeting: 73 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Engelse antieke mahoniehouten toiletspiegel. Met lades en klepdeksel (verlijming los). Afmeting: 80 x 56 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten gestoken kapstok met mooie kwaliteit snijwerk gezichten. Originele messing haken los erbij. Circa 1880. Afmeting: 112 x 36 x 21 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, met lichte fineerschade Afmeting 75x115cm. In goede staat
Antiek Hollands kopergeslagen 19e eeuwse wandspiegel. In goede originele staat. Afmeting: 75 x 41 x 8 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afmeting. 78x82x20 cm. In goede staat.
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode. Circa: 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd. Afmeting 81 x 102 x 49cm. In goede staat
Antiek Engels mahoniehouten ovale spiegel met bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afmeting.: 77x91 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten pianokruk met zuilen en messing ringen, circa 1920. . Afmeting: circa 50 x 34 cm ø In goede staat
Twee antieke 19e eeuwse spiegels> Eén mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. Eén Louis- Philippe notenhout. Afmeting: 168 x 93 cm. en 130 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten bijzettafel (handwerktafel) met wolhouder en 3-spant poot. Afmeting: 66 x 49 cm. ø. In goede staat
Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, Afmeting 97x55x48cm. In redelijk/ goede staat
Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. Afmeting 75x94cm. In redelijke staat
Antieke Franse eikenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880. . Afmeting: 114x87x9 cm. In goede staat
Antieke Franse notenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880.. Afmeting: 116x90 cm. In goede staat
Duitse gerestaureerde gepolitoerde notenhouten Barok secretaire met bandintarsia. Circa: 1780. Sloten en beslag vervangen. Afmeting: 106 x 130 x 63 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuws Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok porselein vitrinekast. Uitneembaar, met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 170 x 45 x 235 cm. In goede staat.
19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse eikenhouten Hollandse kussenkast met afneembare kop. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 215 x 170 x 64 cm. In goede staat.
Vroeg 19e-eeuws Hollands mahoniehouten barok kabinet met verguld bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Afmeting. 240x175x66 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws teakhouten koloniaal kabinet met origineel messing beslag. Kabinet heeft twee deuren en elf lades. Mooie messing slotplaat. Slot deur mist. Afmeting: 156 x 90 x 46 cm. In goede staat.
Zuid Duitse notenhouten met kersen commode. Louis Seize, met messing ringbeslag en intarsia op blad met diverse houtsoorten. 18e Eeuw. Afmeting: 84 x 116 x 61 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...
Engelse eikenhouten 'Chest on Chest' met origineel bronzen beslag. 18e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 157 x 103 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok commode met politoer, origineel beslag en vier lades. Oudere restauratie. Afmeting: 74 x 85 x 56 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten kabinet met rocaille in de koplijst en verguld bronzen beslag. Circa 1780. Mooie patina. Afmeting: 240 x 190 x 54 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten dubbelgebogen Louis Quinze barok bureau met bronzen beslag,staand op klauwpoten. Mooi binnenleven met vakverdeling, lades, en kelder. Afm. 120x107x68 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten 'Chippendale' vitrinekast met snijwerk, twee deuren met twee glasdeuren en schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 195 x 126 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten boeren kabinet met origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 60 x 245 x 170 cm. In goede staat.
Franse mahoniehouten Art Nouveau vitrinekast/secretaire met verguld bronzen versieringen, drie lades en deuren. Bovenste lade is schrijfblad. Circa: 1915. Afmeting: 162 x 82 x 47 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws Hollandse wortelnoten open bonheur met geëboniseerde lijsten en snijwerk + spiegels. Front en zijkanten gebogen, lades aan zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 189 x 137 x 60 cm. In goe...
Mooie Duitse eikenhouten met noten dekenkist. Circa 1780. Louis Seize, met ster-intarsia en guirlandes. Origineel met slot en sleutel. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 70 x 163 x 52 cm. In goed...
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Zeldzame uitvoering. Origineel beslag en sloten (vele restauraties noodzakelijk) Afmeting: 230 x 173 x 60 cm. In matige staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag en staand op klauwpoten. Behoeft enige restauratie. Afmeting ca. 235x190x70 cm. In redelijk/ goede staat
Antieke Chinese hocker voor vaas. Eind 19e eeuw. Met mooi snijwerk en marmeren blad. Afmeting: 78 x 41 x 44 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Drentse eikenhouten kabinet in Louis Seize-stijl. Handgrepen nieuw, verder in goede staat. Afmeting: 255 x 180 x 55 cm. In goede staat.
Antiek (Duits) notenhouten bankstel. Bank en drie stoelen (op wielen.) Circa 1880. Historisme. (rode velours beschadigd). Afmeting: 106 x 147 x 68 cm. en 106 x 66 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten 'Grunderzeit' buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Gedeelte tussenstuk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 240 x 70 x 140 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuws Hollands Barok-Louis Quinze gebombeerde schrijfsecretaire/rolbureau met origineel beslag. Kleine restauraties noodzakelijk. Circa 1760. Afmeting: 116 x 117 x 70 cm. In redelijk/goed...
Antiek Duits eikenhouten Jugendstil bureau met zweepslag florale panelen, lades achter deur + groen schrijfleer. Circa: 1915. Afmeting: 80 x 76 x 134 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten laat Biedermeier secretaire. Circa 1860. Met handbeschilderd gebogen binnenleven met lades en deurtje. Secretaire heeft uitschuifbaar blad en afneembare snijstukken. Afmeting: 19...
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met zes lades. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 76 x 113 x 65 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze vier-laden commode met bronzen beslag. 18e-19e eeuw (één slot mist). Recentelijk professioneel gerestaureerd . Afm. 80 x 88 x 55 cm. In zeer goede staat
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47...
Duits eikenhouten schrijfbureau met snijwerk. Circa 1930. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 76 x 148 cm. In zeer goede staat.
Duitse antieke notenhouten fineer 'Gründerzeit' uittrektafel met bolpoten en snekken. Circa 1880. Afmeting: 78 x 75 x 122 cm. en 78 x 75 x 222 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok-Louis Quinze kindercommode, dubbelgebogen op klauwpoten met origineel beslag. Afmeting: 40 x 50 x 25 cm. In goede staat.
Prachtige antiek vergulde Jugendstil spiegel met florale zweepslag motieven. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 102 x 56 cm. In goede staat.