18e Eeuwse twee-delige eikenhouten linnenpers met twee lades en twee deuren. Afmeting: 200 x 87 x 53 cm. In goede staat.
Antieke theetafel, 19e eeuw. Met uitschuifbare bladen en wortelnoten blad met vogel intarsia (krimpnaad). Afmeting: 74 x 53 x 74 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse mahoniehouten hoek-vitrine kast. 19e Eeuw. Afmeting: 115 x 74 x 42 cm. In goede staat.
Oud Hollandse Renaissance-stijl kussenkast van eikenhout en palissander. Stijlmeubel met ranken en lades (uitneembaar). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 188 x 60 x 165 cm. In goede staat.
Teakhouten rolbureau. Stijl meubel naar oud voorbeeld. Tweede heflt 20e eeuw. Bureau heeft klauwpoten en een uittrekbaar schrijfblad, diverse lades en opbergvakken. Afmeting: 121 x 113 x 66 cm. In goe...
Mooie mahonie gestoken voltaire met goede velours stoffering. 19e Eeuw. Afmeting: 116 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Hollands antiek mahoniehouten rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad, twee grote lades en vier kleine lades met vakverdeling (gebruikssporen). Circa 1870. Afmeting: 150 x 124 x 74 cm. In redelijk/goe...
Italiaanse notenhouten eethoek, uittrektafel met vier stoelen, stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw ) met mooie Biedermeier-stijl stoffering. Afmeting. 75x110x170 cm., 75x110x220 cm. en 106x50x46 cm. ...
Teakhouten barok vitrinekast met twee glazen deuren. Zijkanten zijn ook met glas. met lades en staand op klauwpoten, 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. . Afmeting. 170x100x50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans notenhouten bijzettafel met lade en bruin marmeren blad. Afmeting: 77 x 63 x 47 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten spinnekop bijzettafel met geschulpt blad. 19e Eeuw. Afmeting: 73 x 88 x 63 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten houtgestoken bijzettafel op drie-spant poot. Afmeting: 74 x 51 x 57 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooi binnenleven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 90 x 60 cm. In goede staat.
Notenhouten Jugendstil bijzettafel met gecontourneerd blad, zweepslag snijwerk en tegels op blad. Circa: 1915. Afmeting: 78 x 42 x 51 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees houtgestoken hocker met ranken decor. Barsten in marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 46 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Vier eikenhouten stoelen met webbing, 19e eeuw. Afmeting: 98 x 46 x 53 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse ingelegde dekenkist. Anno 1802. Van een 'Finkentruhe'. Lichte fineerschade. Afmeting: 188 x 71 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits historisme modelkastje met snekken, snijwerk en lade. Circa 1880. Afmeting: 59 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuws klein Duits eikenhouten Barok dekenkistje met origineel slot, sleutel en robbelijsten. Afmeting: 53 x 92 x 43 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Barok zout-wandkast met datering 1776. Gerestaureerd/of gemaakt van antieke houtdelen. Afmeting: 50 x 22 x 36 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse Barok eikenhouten gestoken zout-wandkast met klep en datering 1767. Afmeting: 47 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Duitse Barok eikenhouten gestoken zout-wandkast met originele polychromie. Anno 1761. Afmeting: 61 x 40 x 32 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Duitse Barok eikenhouten gestoken zout-wandkast met schuif en datering 1798. Afmeting: 60 x 42 x 31 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten schrijftafel met bronzen beslag, in Barok-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 73 x 139 x 57 cm. In goede staat.