Antiek Duits KPM porseleinen mocca serviesje. Handbeschilderd met florale en goud decors. Circa: 1900. Servies bestaat uit: Koffiekan, suikerpot, melkkan, drie schotels, twee kopjes. Afmeting: 5 -19 c...
Lot divers Duits K.P.M. serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: vijf schalen, negen ontbijtborden, zeven grote borden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 19 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten wasbakhouder met limoges porseleinen houder + wasbak. Scherf binnenrand eraf + haarscheuren bodem. Circa 1900. Afmeting: 86 x 30 x 21 cm. In redelijke staat.
Vijf stuks 18e eeuwse keramieken Delftse borden. Twee maal plooischotel met landschappen decor, één haarlijn en één gelijmd. Drie grotere schotels met florale decor, beschadigd. Afmeting: ø 23 - 38 cm...
18e Eeuws Delfts keramieken bord met voorstelling van dame en florale decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Duitse 'K.P.M.' porseleinen dame met tamboerijn. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Groot Duits 'K.P.M'. porselein figuur. 'Vrouwe justitia met kind, koord en weegschaal'. 20e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Groot oud Duits 'Sitzendorf' porselein figuur. 'Edele heer met sabel'. 20e Eeuw. Monogram 'G.W'. Bakfout in basis. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. 'Bij theetafel'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 19 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.
Twee oude handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen figuren. 'Mannen met tabakspijpen'. 'Handgemalt A.H. en Sweta'. 20 Eeuw. Afmeting circa: 25 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Thüringen' porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Dawat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen octagonale kom met landschappen en florale decors in coulissen. Eén oude haarlijn, randglazuurschade + chip. Afmeting: 10 x 20,3 x 20,3 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen dekseldozen met figuren en symbolen decors. Deels gemerkt. Afmeting: 11 x 9 cm ø. + 12 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Circa: 1900. Bestaande uit: Drie stapeldozen met figuren decor. Twee 'Familie Verte' trekpotten. Afmeting: 11 x 9 cm ø. + 13 x 12 x 9 cm ø. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Twee vier-delige stapeldoosjes met Foo honden. Twee zalfdoosjes met Foo honden. Afmeting: 10 x 8,3 cm ø. + 5 x 7 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Chinese terracotta gepolychroomde vaas + console. Fijn bewerkt met wijsheer, edelhert, draken, medaillons, hanen. Minimale chip. Afmeting: 53 x 22 cm ø. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen zalf-dekseldoosjes met 'Familie Rose' en 'Familie Verte' figuren decors. Afmeting: circa ø 5 - 8 cm. In goede staat.
Lot divers 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes Chinese trekpotjes, twee Kutani trekpotjes en één drie-delige Kutani kop + schotel set. Met diverse decors en merktekens. Enkele chips of haa...
Zeven antieke Chinees porseleinen trekpotjes met blauwe florale decors. Circa: 1900. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 15 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met vogels en florale decors. Afmeting: 44 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemerkte vazen met figuren + florale decor en keizerlijk geel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 23 cm ø. In goede staat.